Kedi Problemi!

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kedi Problemi!

Demek bir tek benim başıma gelmiyormuş.  :)
Ne anılar varmış forumda.  005hihih

Köpek olayı esasında mantıklı ama bizim kedi çetesi köpeği perişan etmesin.  ::)  011zaa
Sprey olayını bir deneyeyim en iyisi.  :) Tolga abi'de olumlu sonuç almış, denemekten zarar gelmez.
Spreyde olmazsa garajın diğer ucuna kediler için yuva yapmayı düşünüyorum. Yemlerini sütlerini eksik etmem, belki rüşvet verirsem benim arabaya bulaşmazlar.  :D

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Demek bir tek benim başıma gelmiyormuş.  :)
Ne anılar varmış forumda.  005hihih

Köpek olayı esasında mantıklı ama bizim kedi çetesi köpeği perişan etmesin.  ::)  011zaa
Sprey olayını bir deneyeyim en iyisi.  :) Tolga abi'de olumlu sonuç almış, denemekten zarar gelmez.
Spreyde olmazsa garajın diğer ucuna kediler için yuva yapmayı düşünüyorum. Yemlerini sütlerini eksik etmem, belki rüşvet verirsem benim arabaya bulaşmazlar.  :D
:D :D :D

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mert aynı dertten bende şikayetçiyim, yalnız benim bir problemim daha var, kediler aracın motoruna kadar giriyorlar, bir dönem burda da paylaşmıştım fareler motora girip kaput keçesini kemirmişlerdi, şimdi de bakıyorum özellikle motorun üstünde pati izleri var bolca, fare giriceğini kedi girsin daha iyi diyorum artık :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sercan link' Alıntı:
Mert aynı dertten bende şikayetçiyim, yalnız benim bir problemim daha var, kediler aracın motoruna kadar giriyorlar, bir dönem burda da paylaşmıştım fareler motora girip kaput keçesini kemirmişlerdi, şimdi de bakıyorum özellikle motorun üstünde pati izleri var bolca, fare giriceğini kedi girsin daha iyi diyorum artık :)

Neyse ki bende motora girme durumu yok Sercan.  general_Pray
Bende karter koruma var acaba onunla mı ilgili.  ::) Sende karter koruma var mıydı?

bbeerrkk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Berk sen bunu yazınca benimde aklıma geçen sene yaşadığım bir olay geldi. Bizim evin önünde de bir tane ama sadece bir tane kedinin benim arabayla duygusal bağı var. İkide bir gelir çamurlu patilerini güzel güzel temizlediğim kaputumda grafiti yapmak için kullanır bende severim kedi köpek ses etmem. Gördüğümde de pisi pisi hadi bakalım hehe hühü gibi nazik nazik dürterim kıçından, gerinir gider falan.

Neyse birgün yine bu kaputta camış gibi yatarken ben indim, arabaya binmeden şöyle bir durum oldu.

-Hadi bakalım pisicik kaldır popoyu, yatağının işi var gidiyorum.
-Miyav. Mırr. Mırr. (Gerinme)
-Haydi kedü.
-Mırrr mırrr (yavaşça kaputtan inerken) Cırrrrrrrrrrrrtttttttt (ESP'si olmayan kedinin kayan arka tarafını doğal ABS'si tırnaklarıyla toplamaya çalışması, arabanın üzerinde 15 cm'lik çizik)
-Seni seviml.. RÖAAARGHHHHH (biiiiiiiiiiiiiiiiiiiip) ulan, senin ayağını, tırnağını, mırlamanı (biiiiiiiiiiiiiiiiiiip) (düüüüüüüüüüüüüüüüüt) (dara dara dara daaaaaaaaaaat)
-Miv.. (Vınnnnnn)

Şimdi kendisi beni gördü mü arabanın çooook uzaklarında ikamet etmeye özen gösteriyor. (:)
:)) Doğan abı senın anlatım tarzınla tam anlamıyla yaşamış gibiyim durumunu :) ama bnım kedılerın kendılerını havaya atışını gormenız lazımdı :))) dedım bu kediler fazla yaşamaz bu korkuyla:)

Kaleli-ati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Daha önce benimde motora musallat olmuştu bi kedi brandanın altına girip koltuğa kıvrılıyordu.Yatması sorun değil ama bölgesini belli etmek için çiş yapması beni çileden çıkartıyordu.Sonra bi arkadaşın tavsiyesi ile naftalin koydum brandanın altına bir daha giremedi.Naftalin kokusunu hiç sevmiyolar gerçi arabada işe yarıyacağını zannetmiyorum.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim binaya musallat olmuş şişman tek gözlü bir kedi var, sağolsun ya patinaj çekerek tırmanır boyayı çizer, ya abs devrede tavandan iner arka stopları çizer..

Bugün motoru kontrol edeyim derken gene heryerde tüylerin ve artık tırmıklanmaktan iyice parçalanmış izolasyon keçelerini görünce iyice tav oldum, az önce aklıma geldi aşağı inip kaputu bir açtım ki bizim tek göz kurulduğu yerden kalkıp koca totosunu zar zor aralıklara sokup kaçmaya çalışıyor!  madd

Kaçtıktan sonra motora sirke döktüm, kokusu azalana kadar yaklaşmıyor sirkeye!!

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ya arkadaşlar sizin msjları okuyunca kıllanıyorum. Bizim mahalle resmen kedi cenneti. En az 15 tane kedı var etrafta.

Ben arabayı park ettigimde motor sıcaklıgından faydalanmak için hemen koşa koşa gelip arabanın altına gırıyorlar. Bıkaç defa baktım ama hep yerdeydıler.

Bazı arkadaşlar arabanın altından motor bölümüne girdigini vs.yazmıslar. O duruma hiç rastlamadım ama kıllandım şimdi. Nasıl giriyorlar ki oraya. karter korumam var yine de gırerler mi yani?

Ama kedi olmasa sansarlar girer. Mahallede sansar da var. benım guvercınlerı bı kez bogmuslardı şerefsiz hayvanlar :( Neyse ki onun önlemini aldım. İnşallah arabanın basına bısey gelmez.

Mahallede boyle kedı-sansar vs çok olunca fare olamıyor tabıkı. O bakımdan rahatım :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şuan aşağıdan basbas bağırıyor arabaya giremedi diye bana mı sövüyor nedir... Yarın havalı tüfeği getireyim en iyisi  battle_Teroriste