Kaza yaptım

Emirhan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun, alaha korumuş seni abi daha büyük bi kazayı atlatmışsın yani. banada farla jantı halledersin gibi geldide jantı bilmiyorum..

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolun arkadaşlar. dosyamın açılabılmesı ıcın bır oto tamırcısı veya kaportacıya gıtmem gerekıyormuş. ben değişimlerini tampon ve farı farklı model yapacagm ıcın kendım yapacagım ama bır tamırhane veya kaportacı adresı ve vergı levha numarası ıstıyorlar dosya açmak ıcın. ve eksper ı oraya yonlendırmek ıcın. bana yardımcı olabılecek bırı varmı acaba. birde yetkılı servıse gıtsem bana yardımcı olurlarmı acaba bu konuda..

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde eksper de faturasız ıslem yaptırmam gerekecek muhtemelen değilmi yoksa, aldığım farlar sonar far dıye geçecek muhtemelen kabul etmeyecektır sıgorta sırketı. faturasız sekılde anlaşmam gerekıyor heralde. o zaman da çok fıyatta boluculuk yaparlarmı. cunku orjınal benım tampon 600 lira. ben yenı tıp dusunuyorum 680 lıra. bana 600 lıra verırmı faturasız ıslem yaptıracak olursam?

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
birde eksper de faturasız ıslem yaptırmam gerekecek muhtemelen değilmi yoksa, aldığım farlar sonar far dıye geçecek muhtemelen kabul etmeyecektır sıgorta sırketı. faturasız sekılde anlaşmam gerekıyor heralde. o zaman da çok fıyatta boluculuk yaparlarmı. cunku orjınal benım tampon 600 lira. ben yenı tıp dusunuyorum 680 lıra. bana 600 lıra verırmı faturasız ıslem yaptıracak olursam?

serviste yaptırıcak olsan tampon hiç problem değil halledersin far için servisi ikna etmen gerek ama janta yapılacak bişey yok gibi jantı karşılamazlar kolay kolay

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmıs olsun

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
of of .. yetkılıye gırmek ıstemıyorum araba en assagı 1 hafta yatırırlar. ben ozel de 2-3 gune hallederım ptesı ekspere gostermem lazım ama benden mekan ıstıyorlar ve vergı numarası dosya açmak ıcın.. :S

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun tanıdık bi servise gidersen eğer sana orjinal parçaları geçici olarak takarlar sende aracı fotolarsın sonra istediklerini farklarıı ödeyerek alırsın takarsın aracına.