Kaza yaptım arkadaşlar

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.. allah sabır versin

banada geçenlerde astra gtc çarptı plakası hala aklımdadır.. cok küfür ettim cünkü önce gördüm vaay gtc dedim sokak arası viraj yavaşlar diye düşündüm önüme baktım bidaha döndügümde (2sn degildir) arabayla aramda 1m var yok direk üstüne atladım görmesem bel komple gitmişti cok sükür atladım üstüne fren yaptı sonrada kaputtan yere düştüm ekmek gazetem yerlerde.. çok sükür yerden kalkıp cocuga napıyosun birader diyip üstüne yürüyebildim o sinirle..cocuk 20 yaşlarındaydı bizde 17 yaşındayız anladım halini ona o anki panik korku yetti zaten.. ekmegimi gazetemi yerden aldım evime gittim..

allah kimsenin başına yaya yada sürücü olarak kaza yaşatmasın..

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun arkadaşım ...

yapiressami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ucuz atlatmışsın geçmiş olsun..... çocuk yola fırlarken o çocuğun annesi o ara nerdeydi acaba... çocuk işte diceksin ama öyle sorumsuzlarda varki....:(

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardesım cok gecmıs olsun allahtan bırsey olmamıs ıkı taraftada bu gıbı olaylar oldukca bıızm basımızada gelıyor ne yapacagını bılemıyor ınsan helekı karsındakı yaya da panıge kapılırsa kaza kacılmaz allahtan verılmıs sadakan varmıs dıyelım kardesım cok cok gecmıs olsun tekrar...

HBOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun