Kaza ve Sigorta Firmaları

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim bugün aracı teslim aldım ama boya içime hiç sinmedi lanet olsun dönüyorum bursaya kendi boyacımla tekrar bi bakıcaz çaresine:(

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
hadı ya uzuldum kardesım valla neyse yenı ya boya gözune batıyodur gunesten solar zaten zamanla ;)

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yokk yenilikten diil arabamın boyası gayet iyi durumda ztende portakal kabugu denilen görünümde oldu gibi geliyo yarın x-tremeye gelicem jantı taktırmaya sonra bi rot balans yaptırayım bu hafta bitsinde haftaya bakıcam artık duruma.

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün bursada jantımızı taktık boyacı ustamda güzel bi zımpara pasta yaptı boya gayet güzel oldu sonunda bitti bu dert:)

wikican

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nasill.com
geçmiş olsun, sanırım kaskonuz olsa idi.
kaskonuz bozulmaksızın kendi kasko şirketiniz vasıtası ile aracınızı dilediğiniz kalitede yaptırabilecek.
Kasko şirketinizin masrafları suçlu olan karşı tarafın sigortasına rucu ettirmesi sizi hiç ilgilendirmeyecekti.

Yanlış mı biliyorum bana böyle anlattılar. Ben de kasko yaptırdım. Suçunuz yoksa kaskonuz bozulmadığı gibi kendi bildiğiniz yerle istediğiniz şekilde tamirat yaptırabiliyorsunuz dediler.

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
13.04.2009 günü başımdan bir kaza olayı geçmişti ve bu sitede paylaşmıştım kazadan aldıgım hasar:
GetAttachment.aspx

kaza üzerinden tam 25gün geçti tramer sonucu karşı taraf suçlu bulundu exper geldi ok verdi ama bu geçen 25günde farklı firmalardan (diken ekspertiz,icc hasar,genel sigorta) sürekli telefonla aranıp kaza resimleri istendi elimde olan resimleri her birine defalarca kez gönderdim. kaza sırasında o anki halimle detaylı resim çekmek aklıma bile gelmemişti kendi aracımın resimleri ve karşı aracında 1 adet resmine ulaşabildim ve bunlar sürekli eksper ve sigorta firmasına yolladım.

şimdi iş balkan oto diye bi tedarikçiye kaldı göndericekleri tek parça sol arka taşıyıcı denilen parça jantı ben alıp faturasını gönderdim şimdi bu taşıyıcıyı adamlar bi türlü bulupta gönderemediler ben bursada buldugumu burdan alıp fatura edebilicegimi söylüyorum kabul etmiyorlar ama sözde bu gün yollayacakları parçayı çarşamba perşembe gününe attılar o zamanda kesin gelicek diye bişey yok ve artık canıma tak dedi sigortanı yaptırıyosun vergisini ödüyosun ama boktan bi kaza yüzünden 1 aydır arabana binemiyosun
çok bunaldım sürekli bunları düşünmekten merak ettigim kimi kime şikayet edicez nasıl bir çözüm yolu bulabilirim yoksa 20gün daha uzayacak bu iş.

Geçen hafta Amasyadan gelen bir arkadaşla tanıştım sigortalar adına iş takipçiliği yapıyorlar,birnevi işi hızlandırıyorlar,aynı zamanda sig.şirketlerinin dolandırılmasını önlüyor ve sig.şir.talebi üzerine onlar adına araştırma yapıyorlar.Samsun a bir kaza araştırması için gelmişlerdi.Bu tip kişilere başvurabilirsin.