Kaza ve Sigorta Firmaları

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
13.04.2009 günü başımdan bir kaza olayı geçmişti ve bu sitede paylaşmıştım kazadan aldıgım hasar:
GetAttachment.aspx

kaza üzerinden tam 25gün geçti tramer sonucu karşı taraf suçlu bulundu exper geldi ok verdi ama bu geçen 25günde farklı firmalardan (diken ekspertiz,icc hasar,genel sigorta) sürekli telefonla aranıp kaza resimleri istendi elimde olan resimleri her birine defalarca kez gönderdim. kaza sırasında o anki halimle detaylı resim çekmek aklıma bile gelmemişti kendi aracımın resimleri ve karşı aracında 1 adet resmine ulaşabildim ve bunlar sürekli eksper ve sigorta firmasına yolladım.

şimdi iş balkan oto diye bi tedarikçiye kaldı göndericekleri tek parça sol arka taşıyıcı denilen parça jantı ben alıp faturasını gönderdim şimdi bu taşıyıcıyı adamlar bi türlü bulupta gönderemediler ben bursada buldugumu burdan alıp fatura edebilicegimi söylüyorum kabul etmiyorlar ama sözde bu gün yollayacakları parçayı çarşamba perşembe gününe attılar o zamanda kesin gelicek diye bişey yok ve artık canıma tak dedi sigortanı yaptırıyosun vergisini ödüyosun ama boktan bi kaza yüzünden 1 aydır arabana binemiyosun
çok bunaldım sürekli bunları düşünmekten merak ettigim kimi kime şikayet edicez nasıl bir çözüm yolu bulabilirim yoksa 20gün daha uzayacak bu iş.

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim hala sonuçlanmadımı ya.. walla ayıp bu sigortalarla uğraşmak insanı bezdiriyo.. inş biran önce sonuçlanır..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
neyse sabırlı ol bakalım ne olur gelkı bagırıp cagırdınmı ısler daha ıyı yuruyo da o kesın uzuldum kardesım valla :(

White Veccy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi sigortaydı sercan senin?

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim beklemeye devam yarın parça elinizde dediler yarın sabah geçiyorum istanbula inşallah gönderirler

ahmet benim sigorta degilde karşı tarafın trafik sigortası yaptırıyo genel sigorta.
benimki axa

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güneş Sigorta...çok memnunum, hasar durumunda da hiç ugrastırmadan gerekeni yapıyorlar ,değiştireceksen tavsiye ederim

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
benım sıgorta ve kasko 27 sınde bıtıyo ankara sıgortaydı guneşemı gecsek acaba?

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu benim kendi sigortamdan yana bi sorunum yokki karşı aracın trafik sigortası yaptırıyo arabamı onlar sorun çıkartıyolar