Kayseride iyi bir opel servisi önerisi

m.emin.k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar. Kayseride iyi bir opel servisi yada ustası önerebilir misiniz? Aracım 2016 astra j lpg li. Aracım service esp hatası verdi. Motor ışığı yanıp sönüyor. Arac cekişten düştü. Sorun nedir.?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
buji bobin olabilir değişmediyse

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Sabah calismada gucluk cekiyorsa bostayken stop ediyorsa subap, stop etme ve calismada skinti yok ve ara ara tekleme yapiyosa buji ve bobinleri kontrol ettirin

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar. Kayseride iyi bir opel servisi yada ustası önerebilir misiniz? Aracım 2016 astra j lpg li. Aracım service esp hatası verdi. Motor ışığı yanıp sönüyor. Arac cekişten düştü. Sorun nedir.?
Aynı sorunu yaşadım sonra araç lpg ye geçmemeye başladı. Lpg map sensörü bozulmuş yaptırdım. Benzinde de yapıyor mu?

hgevez93

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bırak kayseriyi istanbulda bile düzgün opel ustası bulmak zor. Allah yardımcın olsun.

• Beğen

Emirhan59

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
4 Temmuz da araç aldım ben kayseriden facebookta paylaştım yardımcı olucak tanıdık veya usta varmı diye Cihan bey diye biri yazdı sanayide opel servisi varmış buyur gel bakarız dedi rahatlıkla gittim aracı aldım götürdüm baktı etti eksik gedik varsa onlara falan baktı YAZICI OPEL Servisi sanayi sitesinde bi sokak ta kalıyor bi bak derim

m.emin.k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çözüldü. Aracın sübapları ve bujisi yanmış. Değiştirdim. 😅

• Beğen

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

hgevez93

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul'da Nisa otomotiv var Hüseyin Usta. Onu çok tavsiye ediyorlar, Youtube'dan yayın da yapıyor.
60 km yol gittim İstanbul'da onun için. Devirdaim ve termostat değiştik. Sonra araçta hararet sıkıntısı çıkmaya başlayınca yağ soğutucu değişecek dedi ne alakaysa? Başından savdı yani.

• Beğen

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
yağa su veyahut suya yağ karışma varmı