Kavuklar

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mercanlar'dan sonra Kavuklar'da aracıma zarar verdi. Dün sabah balkona çıkıp aracıma baktığımda arka camın patlamış olduğunu gördüm  ??? (aracın etrafında camın nasıl kırılmış olduğuna dair bir ip ucu bulamadım) aracı bu sefer Kavuklara götürücem dedim (geçen sene mercan'lar bagaj kapağı stop lambasını değiştirirken aracı çizdiler boyadılar v.s.) neyse aracın camını değiştirdiler ve cam silikonu kurusun diye dışarı aldılar bende gayri ihtiyari aracın yanına gittim, sağına soluna bakarken kaportada 3 yerde tornavida çiziği, bagaj kapağının içindeki plastik parçalardada deforme olmuş yerler gördüm. tabi servislerde yaşanan aynı teraneleri buradada yaşadık, yok biz yapmadık yok cam patladığında boyada zarar vermiş olabilir falan filan. Tabi burada benimde hatam çok büyük oldu, aracı servise götürmeden önce resimlerini çekebilirdim fakat bir cam değiştirmenin bu kadar sonuçlar doğuracağını nerden bilebilirdim ki ? Velasıl kelam aracın çizikleri boyanacak ve zarar gören bagaj içi plastik aksam değiştirilcek, işin bu kadarda pişkinlik olmaz dedirtecek yanı bu işlemler kaskodan yapılacak. elimde iddamı ispatlayacak fotoğraf olmadığı için ve İzmir'deki servis maceralarımdan illallah ettiğim için, nasıl yaparsanız yapın ama aracımı kusursuz geri verin dedim. çok şerefli ve namuslu kavuklar çalışanlarına kucak dolusu sevgilerimi sunuyorum..

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kavuklar

Geçmiş olsun Ender. Allah beterinden saklasın. Yine ve yeniden böyle şeyler yaşamakta insanı yorar bir yerden sonra. İzmir'de servis için en güzeli Araştırma Merkezi aslında. Ben de oraya gittim, gayet memnun kaldım.

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sağol Doğan, İzmir'de servise gitmek benim için artık korkulu rüya oldu..

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Bu arada İzmir'de ne taraftasın? Görüşelim bir ara. :)

mertandur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ne kadar can sıkıcı bir durum,o kadar para ver gözün gibi bak sonra; ...... teki gelsin aracı o hale getirsin :( Sabırlar diliyorum kardeşim başka yapacak bir şey kalmıyor ,canın sağolsun.

Baran_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de Corsa varken Çiğlideki Araştırma merkezine gidiyordum memnun kalmıştım, aklınızda olsun orası da.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ender abi çok geçmiş olsun.  :(

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun Ender abi, keşke Surtaş'a gitseydiniz
İzmir'deki en iyi servislerden, Kavukları tavsiye etmiyordum ben zaten.