KAVRAMA SORUNU

ENDER CURCA

Kayıtlı Kullanıcı
11-Bilecik
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar,
92 model calibra c20xe motor, rampa yukarı çıkarken motor devir basmasına rağmen araç yürümez oldu, hafiften balata kokusu geldi, baskı balatayı takım olarak değiştirdik, bugün teslim aldım, ancak gene motor devirlenmesine rağmen araç hızlanmıyor, rampada iyice düşüyor, kavrama gene kaçırıyor, baskı balata takımı yeni olmasına rağmen bunu yapıyorsa sorun başka nerde olabilir acaba, bilgi sahibi arkadaşlar yazarsa sevinirim...

ENDER CURCA

Kayıtlı Kullanıcı
11-Bilecik
Siteyi ziyaret et
yorum yapan olmamış, bişey daha sorayım , debriyaj çatalı görevini tam yapamıyorsa kavramada sorun olurmu -kavrama kaçırırmı????

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Ender bey kendi sorunuza yanıtı vermişsiniz, söylediğiniz gibi çataldan kaynaklı olabilir. Ancak usta bunu test etmedimi ?

ENDER CURCA

Kayıtlı Kullanıcı
11-Bilecik
Siteyi ziyaret et
Ender bey kendi sorunuza yanıtı vermişsiniz, söylediğiniz gibi çataldan kaynaklı olabilir. Ancak usta bunu test etmedimi ?
kontrol edip etmediğini bilmiyorum, bugün gideceğim, üstünden çıkan balatada öyle düzensiz bi aşınma yok, yanık belirtisi yok, sanırım onuda boşuna değiştirdik.. araba askıdayken kendim de baktım volanda cizik, oyulma gibi bi durum yok..yani gözden kaçan küçük bişey var ama bakalım,