Kasko

Yusuf ÖNGÜN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yusufongun.tr.gg
Abilerim Ablalarım Arabaya kasko yaptırmamız gerek ful kasko ücretleri hakkında bilgileriniz varmı?

Yusuf ÖNGÜN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yusufongun.tr.gg
Volkan abi bizim düşüncemiz yaptıranlardan fiyat almak sonra yapışıcaklar yakamıza :)
Babam 49 yaşında araba annemin üstüne annemde 48 kasko için yeterlidir herhalde..

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arac sahıbının yası yasanılan sehır arac yası ıcerısındekı extrlar arac sahıbının daha onceden kazaları hersey etkıler ama derım kı butun ama butun fırmaları arastır bak mesela benım aracıma 2500 tl fıyat verende oldu 600 tl de ama 600 tl veren daha onceden pert arac oldugu ıcın uzerıme kayıtlı onay vermedı mesela 1000 tl ye yaptrdım en dusuk olanı buydu

Yusuf ÖNGÜN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yusufongun.tr.gg
arac sahıbının yası yasanılan sehır arac yası ıcerısındekı extrlar arac sahıbının daha onceden kazaları hersey etkıler ama derım kı butun ama butun fırmaları arastır bak mesela benım aracıma 2500 tl fıyat verende oldu 600 tl de ama 600 tl veren daha onceden pert arac oldugu ıcın uzerıme kayıtlı onay vermedı mesela 1000 tl ye yaptrdım en dusuk olanı buydu
İlla forum yaş numara istiyorlar.. Bu arada 6-7 yıldır kaskoya sigortaya işlenen kaza yapmadık 2004'te yapmıştık yanılmıyorsam.. Pert olmadı hiçbir zaman arabalarımız Çok Şükür.. Bu araca değilmi 1000 TL'lık kasko ve fulmü ayrıca hangi sigorta şirketi?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta full kasko gercı teyze oglum kaskocu benım sırketlerı var ona yaptrdırk bu fıyatada onu yazmayı unutmusum hatrlamıyorum hangısı ama ıste tek surucu olayı yok 1 sene ıcınde ALLAH korusun pert olursa yenısını verıyolar cekıcı hızmetı ıkame araba hızmetı herseyde var ıcerısınde benım pert olayı olalı 6 sene felan oldu cıkıyor hala mesela araştır her yerı

Yusuf ÖNGÜN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yusufongun.tr.gg
usta full kasko gercı teyze oglum kaskocu benım sırketlerı var ona yaptrdırk bu fıyatada onu yazmayı unutmusum hatrlamıyorum hangısı ama ıste tek surucu olayı yok 1 sene ıcınde ALLAH korusun pert olursa yenısını verıyolar cekıcı hızmetı ıkame araba hızmetı herseyde var ıcerısınde benım pert olayı olalı 6 sene felan oldu cıkıyor hala mesela araştır her yerı
İstanbul'da varmı bayileri?

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
Birde hasarsızlık %30, bireysel indirim %5, mesleki indirim %10 yapanlar oluyor. Poliçenin içeriğine göre fiyat değişir. En iyisi belirli bir kalıp belirleyip 3-4 yerden fiyat almak. Mesela yaralanmada ölümlü kazada kişi başı ne kadar veriyor. Bir otobüse çartın -allah korusun- ne kadar ödeyecek, kan parası verecek mi? Kan parası karşılamadığı için evini satanları duyuyoruz. Bu bilgiler sana şimdilik yeterli olacaktır.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta ben sana teyze oglunun numarasını vereyım kuzen mustafadan aldım forumdan arkadaş dersın bı konus derım fıkır olsun05426321912 serkan ısmı