Kasko iLe

God_is_Love

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ÖzeL Serviste Çalı$an Arkada$Lar , ARacımın Kaskosu ßozuldu Ve OrjinaL Farlari Kırıp Deği$tirmek istiyorum ßa$ka Versiyonu iLe NasıL kaskodan yararlanarak yapaßilirim ? Veya yapma imkanım Varmi

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
god is [̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅];)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başka bi versiyonla değiştiremezsin zannetmiyorum orjinalleri hangisiyle ondan takarlar yeniden değişik bi versiyon farı önceden aracına takıp kasko ya işletmen lazım ki kırılınca değiştiresin

God_is_Love

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
başka bi versiyonla değiştiremezsin zannetmiyorum orjinalleri hangisiyle ondan takarlar yeniden değişik bi versiyon farı önceden aracına takıp kasko ya işletmen lazım ki kırılınca değiştiresin

Enyoj ModeLLerin FarLari gibi istiyorum ßenimkiler normeL oLanlarindan Enjoy modeli takma imkanı olmaz mi . özeL servisLer ? yetkili sErvisLerden ßahsetmiyorum?

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha değişik angel eyes li Xenon lu bi fardan filan bahsediyorsun zannediyordum ne bileyim exper yermi ki böyle bişeyi

God_is_Love

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ßilqim oLmadiği için konuyu açtım , Duymu$tum önceden , ßelki etrafında ßöle olaylarla kar$ıla$mı$ arkada$Lar Vardi diy£ .

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen yeterki kaskodan onayı al onları enjoya çevirmek kolay ,farkı ver olur biter..

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hertürlü yaparsın yedek parçacıya farkını verisin halolur ama bu iş kesinlikle ve kesinlikle haram olurr!bu tazr işleri yapanlarında başı dertten kurtulmuyoo canlı örneklerii bol miktarda varr!çok şahit oldumm!aynı bu tarz bii olaydı kaportacı farı kırdı yenisini taktııı!araba 1 ay geçmeden önden sağlam bi kaza yaptıı!allah korusun arkadaşlar bence gerek yokk!
pre_lude' Alıntı:
harama girme kaskoyu kandırabilirsin ama..