kasa ve direksiyon titremesi

paratoner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşlar bende 96 opel vectra 1. 6 gl var yeni aldim arabada kasa ve direksiyon titremesi var 90 na kadar normal ama 100 den sonra araba titremeye basliyor bana yardımcı olurmusunuz

yigitbaran06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastiklerin rot ve balans ayarlarına baktırın, jantlarda da eğrilik vs.var mı? Lastikler de de sorun olduğunda böyle sıkıntılar yaşanabiliyor. Bir de motorun durumu nasıl?

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
rot balans

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşlar bende 96 opel vectra 1. 6 gl var yeni aldim arabada kasa ve direksiyon titremesi var 90 na kadar normal ama 100 den sonra araba titremeye basliyor bana yardımcı olurmusunuz

ilk mesajinizda benim bildigim kadariyla kendinizi tanitmaniz gerekli diye biliyorum ...

lutfen ilk once kendinizi tanitiniz ....

iyi forumlar

baykal_77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb. arkadaşlar ben osman yalovadan bi sıkıntım var benim arbanın sürücü tarafındaki kapının içinde cam kaldırmak için bi parça varmış adını bilmiyorum onun olmadığını öğrendim çıkmasını biryerden bulamadım bunu bana temin edebilecek arkadaş varmı. ayriyetten kapılar açıkken merkezi kilit devreye girip kendi kendine kapanıp açılıyor bu parçanın olmamasınla alakalı olabilirmi..not: genellikle arabayı yıkadığım ve yağmurlu zamanlarda oluyo.

OPEL_2004

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalovada çiflikköyde çikmacı var oraya sordun mu sahibinden .com ilanlar var devamlı uzman diye geciyor yalova cıkısında solsa özel opel servisi-veya kayalar oto var ordan yardım al derim kolay gelsin

Vectra Power

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.dilanbilgisayar.com.tr
Rot Balansçınıza gitmelisiniz :)