karter muhafazası

astra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında fabrikadan orjinal olması gerekir benim ihtiyarda bile orjinal muhafaza koymuşlar yenilere koymamışlar

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
benim astrada da yoktu gittim özel servise 60 tl işçilik ve metal karter muhafazası dahil takdırdım.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Karter muhafazası var mı yok mu diye kendim bakabilme imkanım var mı? Birde tam nereye bakmak gerekiyor. Ön kısımda Motor altında hemen hemen 2 teker arasındaki yere mi? Arayacağımız şey kapak gibi bir şey mi ?
Teşekkürler...
Ben Tüp taktırırken aracı kaldırmışlardı Lift ile.Aracın altına baktığım zaman arabanın altı komple kapalıydı(kaplıydı şeklinde kastettim). Birisi sanırsam bir uygulama yapılmış buna, ziftlenmiş mi ne dedi tam hatırlamıyorum. Sanki çamur sürersiniz bir yerede güneş altında kalınca bir renk bir görüntü bırakır ya kahverengimsi o tarzdaydı. Acaba Koruma gibi bir şey midir sizce?
Çok soru sordum fazla uçmayım sağolun :)

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
yağ karterinin tam altında olur. kartere taş v.s gelipte delip karterden yağı boşaltarak motoru yakmayı önler.

maart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle aracınız hayırlı olsun karter muhafazasını yaptırmanız çok iyi olmuş motorun ömrü açısından önceden suya girerdiniz biraz süratli bakmışsınız su kaputa kadar gelmiş ama şimdi öle bi dert yok :D

sahan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
60 tl heryerde war :)