Kartepe

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kartepe

dreamofice link' Alıntı:
ben genelde uludaga gıdıyorum kartepe bıraz kucuk kalıyor ve kalabalık oluyor galıba, kartalkayaya gıtmedım hıc ama cok  soguk oluyormuş artısı daha rahat ve kalıtelı bır ortam varmış; 15 tatılde uludaga gıdıcem mutlaka. Zaman olsa en guzelı hafta ıcı gıtmek tabıkı ama bana uymuyor.

Kartepe mesafe olarak çok uygun ve haftaiçi tenha oluyor, Kartalkaya özellikle Dorukkaya otel süper kesinlikle tavsiye ederim ancak Bolu doğu çıkışından sonra 55-60km yol var ve yaklaşık 1,5 saati buluyor otele ulaşmak. Bende Uludağ'a hiç gitmedim, önerebileceğin otel varsa Uludağ'da düşünülebilir. Meşhuru Ağaoğlu sanırım kişilik haftaiçi 230TL civarı. Ben gideceğim hafta perşembe öğleden önce otelde olup perşembe gecesi kalıp cuma akşamına dönmeyi planlıyorum. izin konusunda çok sıkıntı yaşamıyorum, o bakımdan şanslıyım.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Kartepe mesafe olarak çok uygun ve haftaiçi t[img=800x533]http://i.hizliresim.com/wvkkve.jpg[/img]enha oluyor, Kartalkaya özellikle Dorukkaya otel süper kesinlikle tavsiye ederim ancak Bolu doğu çıkışından sonra 55-60km yol var ve yaklaşık 1,5 saati buluyor otele ulaşmak. Bende Uludağ'a hiç gitmedim, önerebileceğin otel varsa Uludağ'da düşünülebilir. Meşhuru Ağaoğlu sanırım kişilik haftaiçi 230TL civarı. Ben gideceğim hafta perşembe öğleden önce otelde olup perşembe gecesi kalıp cuma akşamına dönmeyi planlıyorum. izin konusunda çok sıkıntı yaşamıyorum, o bakımdan şanslıyım.
ozdemır ben uludağ çıktım ama yazın  :D hatunla gelıbolu donuşunde oraya çıkmışlığım var motosıkletle
[img=450x600]http://i.hizliresim.com/eoGDke.jpg[/img]

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozdemır resımler bıraz karıştı galıba

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

beceren:) oteli tavsiye ederim iyidir adı bıraz sakat ama; yazıcıda fena değil bunlar orta halli oteller ama hafta sonu çok fiyat cekıyorlar uludagın havası ortamı cok daha farklı manzara daha guzel o yuzden hosunuza gıdecektır.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
beceren:) oteli tavsiye ederim iyidir adı bıraz sakat ama; yazıcıda fena değil bunlar orta halli oteller ama hafta sonu çok fiyat cekıyorlar uludagın havası ortamı cok daha farklı manzara daha guzel o yuzden hosunuza gıdecektır.
sorma yaa o nasıl bır ısımdır oyle en sonda solda aşağıda kalıyor hotel hatun bıle görünce bu ne bıcım ısım böyle dedı tabı bende yorum yapamadım  :D :D

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
ozdemır resımler bıraz karıştı galıba

öncelikle Allah bağışlasın maşallah çok tatlı kızın. Seni tanıdık artık canım everste çıktım desen inanırım  bravoo

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:

Yazıcı'yıda diğer forumdan duymuşluğum var, Beceren ismi sakat evet :) fiyatlara bir bakayım lift mesafeleri uzak değilse olabilir. Topçular Eskihisar geçişini hiç sevmediğim için ( ki yazın genelde burada hep sıra denk gelir ) Uludağı hiç düşünmemiştim. Öneri için teşekkürler.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
sorma yaa o nasıl bır ısımdır oyle en sonda solda aşağıda kalıyor hotel hatun bıle görünce bu ne bıcım ısım böyle dedı tabı bende yorum yapamadım  :D :D

Sinan adamlar çok açıksözlüymüş, sezon da haftasonları fiyatlara baktığında ne demek istediklerini anlarsın  :D

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Sinan adamlar çok açıksözlüymüş, sezon da haftasonları fiyatlara baktığında ne demek istediklerini anlarsın  :D
ozdemır fıayatlar cok mu kazıkımsı  general__p