Kartepe

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hafa sonu kartepeye gitmeyi dusunuyorm , pistler hakkinda bilgisi olan var mi kar durumu nasil?

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kartepe

dreamofice link' Alıntı:
Hafa sonu kartepeye gitmeyi dusunuyorm , pistler hakkinda bilgisi olan var mi kar durumu nasil?
o işi en ıyı ozdemır bılır ıstersen ona danış o bırkac hafta once gıtmıştı

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kar durumu çok iyidi ama 1-2 hafta önceye göre erime var malum havalardan dolayı.Ama pistlerin durumu iyi abimin dediği bu :)

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ok tesekkur.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:

Ben ilk kar yağdığında gitmiştim ve harikaydı, sürekli takip ediyorum diğer forumdan şuan karın kalitesiz, yer yer açılmalar ve buzlanmaların olduğunu söylüyorlar. Yılbaşında özellikle kızakçılar geyikalanı güzergahına dalmışlar durum çok kötüymüş. Gidersen de kendi kayak yada boardunu kullanmamanı öneririm. Çizilme endişesi yaşamaktansa kiralamak daha iyi olur :) Biz ay sonu gibi arkadaşlarla hafta içi kalmalı gitmeyi planlıyoruz ama şuan neresi olacağı belli değil, kar iyi olursa Kartepe yada Kartalkaya olmazsa Erciyes düşünüyoruz.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
o işi en ıyı ozdemır bılır ıstersen ona danış o bırkac hafta once gıtmıştı

Estağfurullah, yeniden taze kar yağsada gitsek diye pusudayız ama ay sonunu bulacak sanırım :(

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Ben ilk kar yağdığında gitmiştim ve harikaydı, sürekli takip ediyorum diğer forumdan şuan karın kalitesiz, yer yer açılmalar ve buzlanmaların olduğunu söylüyorlar. Yılbaşında özellikle kızakçılar geyikalanı güzergahına dalmışlar durum çok kötüymüş. Gidersen de kendi kayak yada boardunu kullanmamanı öneririm. ևizilme endişesi yaşamaktansa kiralamak daha iyi olur :) Biz ay sonu gibi arkadaşlarla hafta içi kalmalı gitmeyi planlıyoruz ama şuan neresi olacağı belli değil, kar iyi olursa Kartepe yada Kartalkaya olmazsa Erciyes düşünüyoruz.

ben genelde uludaga gıdıyorum kartepe bıraz kucuk kalıyor ve kalabalık oluyor galıba, kartalkayaya gıtmedım hıc ama cok  soguk oluyormuş artısı daha rahat ve kalıtelı bır ortam varmış; 15 tatılde uludaga gıdıcem mutlaka. Zaman olsa en guzelı hafta ıcı gıtmek tabıkı ama bana uymuyor.