Kar Zinciri

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com
Ynt: Kar Zinciri

cunku ıkısınıde kullanmadım

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cancanada link' Alıntı:
tecruben var mı dıe merak ettım abı kızma:)
kızmış gibi bir ifadede mi yazmışım? :) ben sadece bu kötüdür alma, şu iyidir şunu al şeklinde ifadeleri pek sevmem demek istemiştim. çünkü kumho kötü derim oysa ucuza iyi bir lastiktir yada goodyear al derim çok para verip kötü bir lastik almış olursun, vebali boynuma kalır diye.

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

tmm halıl abı :D merdo  kusadası memlekette degstrmeyı unutmusum ben afyonda calısıorm :D

ust

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar çok acil yardıma ihtiyacım olucak sanırım :)) yumurta sanki kapıya dayanınca gibi oldu ama:) cuma günü boluya yola gidicem kar lastiği alır isem her zaman kullanamayacam diye düşünüyorum.bilmiyorum yanlışmı düşünüorum 5 - 6 gün için değermi  :(  zincir takma konusunda yeteneksiz bir arkadaş olduğumdan sıkıntı büyük. gişelerden sonra takarsam nolur.Bu işi sizce bası halledebiliriz.palet fiyatları almış yürümüş gidio.394 tl filan diolar ve asfalt olursa kullanmayın diolar.napcamı şaşırdım ucuz yollu şöle 150 - 200 filan o civarlarda kar lastiği sizce bulabilmem mümkünmü dersiniz 4 üne işte 600 - 800 arası bişiler wercem taksitle.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ust link' Alıntı:
arkadaşlar çok acil yardıma ihtiyacım olucak sanırım :)) yumurta sanki kapıya dayanınca gibi oldu ama:) cuma günü boluya yola gidicem kar lastiği alır isem her zaman kullanamayacam diye düşünüyorum.bilmiyorum yanlışmı düşünüorum 5 - 6 gün için değermi  :(  zincir takma konusunda yeteneksiz bir arkadaş olduğumdan sıkıntı büyük. gişelerden sonra takarsam nolur.Bu işi sizce bası halledebiliriz.palet fiyatları almış yürümüş gidio.394 tl filan diolar ve asfalt olursa kullanmayın diolar.napcamı şaşırdım ucuz yollu şöle 150 - 200 filan o civarlarda kar lastiği sizce bulabilmem mümkünmü dersiniz 4 üne işte 600 - 800 arası bişiler wercem taksitle.
kar lastiği ile ilgili bu başlığı kullanabilirsiniz
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=2227.0

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et