Kar ve Kaza

• Konuyu başlatan noproblem91
  • Başlangıç tarihi
N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Ynt: Kar & Kış Lastiği

cancanada link' Alıntı:
kasko bozulmadan odeme yapmaz dıe bılıorm..

hasar kaskoyu bozcak kadar büyük değil diye düşünüyordum lastiği mi karşılamaz?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun
tampon onarımlarında aracın değerinin düşmesi gibi bir durum söz konusu değil
ama değiştiğinde serviste kaydı çıktığı için neden değiştirildi şüphesi uyanabilir
ancak tamponun ayakları tamir edilirse sonradan sıkıntı çıkarma olasılığı da var tabi
Küçük çizik mini onarımla halledilebilir, auto king gibi yerlere götürüp 5 dk da inceleme yapıp
tampona nasıl müdehale edilebilir sizi bilgilendiriyorlar bu şekilde bir yol izleyebilirsiniz
tekrardan geçmiş olsun Allah beterinden korusun

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

evet lastıgı odemez odese bıle kasko bozularak oder d

joseph33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracım 2006 golf daha 5000 km yapmadığım lastiklerle eylülde bir aracı sollarken sol iki lasitiğim gece göremediğim asfalt çukuruna girince jant yanakları lastiği kesti hemen sağa çektim kaskocumu aradım fotosunu çek  lastikleride bana getir dedi iskenderunda tanesi 215 den 2 lastik aldım lastikleri bagaja koydum. tutanak tutuldu kaskocum yalnız lastiklerin %60 gibi bir oran verirler dedi tamamını ödemezler dedi bende dedim faturayıda ekleyeylim. Faturayı ekledik jantta da ezikler olduğunu yazdık. sonra  exper felan derken 2 ay gibi bir sürede 400 tl hesabıma yattı. kasko delindi ama bakalım ne kadara mal olacak mart ayında kasko süresi doluyor. kasko şirketim  Grupama ve 980e kasko yaptırmıştım. Kasko olmasa cepten gitmişti zaten o nedenle delinmesi o kadar sorun etmedim.

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş

joseph33 link' Alıntı:
Aracım 2006 golf daha 5000 km yapmadığım lastiklerle eylülde bir aracı sollarken sol iki lasitiğim gece göremediğim asfalt çukuruna girince jant yanakları lastiği kesti hemen sağa çektim kaskocumu aradım fotosunu çek  lastikleride bana getir dedi iskenderunda tanesi 215 den 2 lastik aldım lastikleri bagaja koydum. tutanak tutuldu kaskocum yalnız lastiklerin %60 gibi bir oran verirler dedi tamamını ödemezler dedi bende dedim faturayıda ekleyeylim. Faturayı ekledik jantta da ezikler olduğunu yazdık. sonra  exper felan derken 2 ay gibi bir sürede 400 tl hesabıma yattı. kasko delindi ama bakalım ne kadara mal olacak mart ayında kasko süresi doluyor. kasko şirketim  Grupama ve 980e kasko yaptırmıştım. Kasko olmasa cepten gitmişti zaten o nedenle delinmesi o kadar sorun etmedim.
ben tutanak tutturmadım. kazayı gece 12 de yaptım  lasitiği değiştirmeden önce ve sonraki resimleri var. şuan ankaradayım kardan dolayı yollar kapanmış açık olan yerlerde buz tutmuş durumda. Perşembe günü yarıyıl tatili için otobüsle mersine gitmem gerekiyor arabayı dönüşte yaptırsam sorun olur mu? (aradan 15 gün zaman geçmiş olacak) Arabyı ankarada otoparkta böylece bırakıp gitcem.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence kasko delinecek kadar masraf var. tampon büyük ihtimalle degişim olacak. en azından lastigi de degiştirirsiniz. tampon degişimi aracın bedelinde düşme yapmaz genelde.

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş

dinojasie link' Alıntı:
bence kasko delinecek kadar masraf var. tampon büyük ihtimalle degişim olacak. en azından lastigi de degiştirirsiniz. tampon degişimi aracın bedelinde düşme yapmaz genelde.

sizce lastik hariç ne kadar masraf çıkar lokal boya yapılıp tamponun onarılması?

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onarımı hakkında bişey diyemiyecegim .en iyisi autokinge gösterip fiyat almak. benim tampon cok hafif bir çizik yüzünden servis tarafından degiştirilmişti. kaskodan hallettik. 1000 tl filan dı yanlış hatırlamıyorsam