Kar Pençesi-Kar Çorabı

• Konuyu başlatan noproblem91
  • Başlangıç tarihi
N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş
İnternette dolaşırken kar pençesi diye bir ürün gördüm, kar çorabı hakkında forumda az çok konuşulmuştu. Malum araçlarımızın lastik ebatı büyük olduğundan zincir kullanamayacağımızdan dolayı bu ürünler hakkında bilgisi olan varsa paylaşalım belki bizlerde faydasını görür zor günler için aracımızda bulundururuz. Araştırma yaptım linkleri paylaşıyorum.

http://www.aracmalzemeleri.com/?urun-57951-Kar-Pencesi.html

Arexocks Çorap Zincir,Kar Çorabı,Araç Zinciri.Kar Lastiği

snow chains - next generation (part one)

Not: video eklemeyi bilmediğimden direkt linkleri paylaştım.

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Kar Pençesi-Kar Çorabı

dinojasie link' Alıntı:
bildigim türkiyede bulunmuyor bu ürünler
abi internette reklamları dolaşıyor kar çorabını ankara görmüştüm ayrıca int.te satılıyordu çifti 59 tl olması lazım. Kar pençesi ise 250 tl civarı.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok mantıklı geldi.

Bu arada ayakkabı/bot vb nize de çorap geçirirseniz karda buzda kaymıyormuşsunuz! :)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Bu arada ayakkabı/bot vb nize de çorap geçirirseniz karda buzda kaymıyormuşsunuz! :)

Ayakkabı zincirlerinden aldım ve inanılmaz memnunum. 5 tane çivisi ile yere zamk gibi yapışıyor hele buzda. İlk başlarda biraz tuhaf geliyor ama herkesin içinde kuru yolda gibi yürüdüğünde insanların garibine bile gidiyorsun :)

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş

Çok mantıklı geldi.

abi videoları izleyin faydasını göreceksiniz :D ankarada kullanan çok kar çorabını

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Ayakkabı zincirlerinden aldım ve inanılmaz memnunum. 5 tane çivisi ile yere zamk gibi yapışıyor hele buzda. İlk başlarda biraz tuhaf geliyor ama herkesin içinde kuru yolda gibi yürüdüğünde insanların garibine bile gidiyorsun :)

: ))) eğlenceli de olur haa... Yokuşu hızlı adımlarla çıkıyorsun millet sana bakıyor ya da ayak uydurmaya çalışıp düşenler felan :)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

: ))) eğlenceli de olur haa... Yokuşu hızlı adımlarla çıkıyorsun millet sana bakıyor ya da ayak uydurmaya çalışıp düşenler felan :)

:) Ayak uydurmaya çalışmalarından ziyade ne zaman yeri öpecek salak diye bakıyorlar. Ama hevesleri kursaklarında kalıyor.  005hihih

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
:) Ayak uydurmaya çalışmalarından ziyade ne zaman yeri öpecek salak diye bakıyorlar. Ama hevesleri kursaklarında kalıyor.  005hihih

011zaa

Focus la bir karış kar olan otoparka hızla girip sert bir frenle durmuş gene hızlı şekilde geri geri giderek park etmiştim; lokanta çalışanı kapımı açmak için koşarak gelirken kayarak tepe takla olmuştu!!  005hihih 005hihih "beyfendi siz arabayla öyle rahat hareket edince sandımki..."  011zaa

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

011zaa

Focus la bir karış kar olan otoparka hızla girip sert bir frenle durmuş gene hızlı şekilde geri geri giderek park etmiştim; lokanta çalışanı kapımı açmak için koşarak gelirken kayarak tepe takla olmuştu!!  005hihih 005hihih "beyfendi siz arabayla öyle rahat hareket edince sandımki..."  011zaa

Sorsaydın ayakkabılar vakumlu mu diye  011zaa