Kar Pençesi-Kar Çorabı

• Konuyu başlatan noproblem91
  • Başlangıç tarihi

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kar Pençesi-Kar Çorabı

kesın + kar lastıgı vardır adamın kapıya cakmışlar sonradan akıllanmış gıbı

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş

beyler konuyu neden dağıttınız ilginizi çekmedi sanırım  dancee ama bugun yarın bu ürünlerden benim almam bagajda bulunması şart oldu. Bilginiz dahilinde yardımcı olacağınız düşünmüştüm :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ama ben "çok mantıklı geldi" demiştim ya  :(

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

zincir bir kez taktım bir daha da takmam
uzun yolda da kar çorabı gerekli diye düşünüyorum
ömrü biraz kısa olduğu için çok tercih edilmiyor sanırım

C

cozgul

Bilgi Girilmemiş

Arkadaşlar

ben zincirin veya karçorabının zararlı olduğunu düşünüyorum...

Açıkcası Rahmetli pederinde tavsiyesidir hep şanzumanın baglı olduğu lastiğe takarsan sarsıntıdan zarar verir die..

Güzel bir kış lastiği ile hiç yolda kalmadım..  onunda kurtarmadığı şartlarda binmemeyi tercih ederimki hiç öle bir durum söz konusu olmadı...

Zararı konusunda çok teknik bilgiler veremem belki sizlere ama bence araştırmak lazım die düşünüyorum zararlarını..

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş

Ben dün kar bastırdığında Öveçlerde dik yokuştaydım baya zor durumda kaldım aracımı bi kenara park edip gidim diye düşündüm bu seferde düz bi alan bulamadım başka insanların üzerine kayar mı diye korktum. Bu gibi durumlarda yarım saat gibi kısa bir kullanım için kar çorabı işimi görür mü? Ben bu yüzden almayı düşündüm aracı eve getirebilmek için maksimum 20 km lik mesafede kullanmak için faydası olur mu

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cozgul link' Alıntı:
Arkadaşlar

ben zincirin veya karçorabının zararlı olduğunu düşünüyorum...

Açıkcası Rahmetli pederinde tavsiyesidir hep şanzumanın baglı olduğu lastiğe takarsan sarsıntıdan zarar verir die..

Güzel bir kış lastiği ile hiç yolda kalmadım..  onunda kurtarmadığı şartlarda binmemeyi tercih ederimki hiç öle bir durum söz konusu olmadı...

Zararı konusunda çok teknik bilgiler veremem belki sizlere ama bence araştırmak lazım die düşünüyorum zararlarını..
kar corabının tabiki zararı yoktur ama zincir jant +balans +ön takım hepsıne zarar verıyor hatta bızım araclarda camurlukla lastık arasında fazla mesafe olmadıgı ıcın camurlugada zarar verıyor

N

ntf

Bilgi Girilmemiş

istesemde kullanamam ne zincir ne palet :'( :'( :'( malum yay var :'( :'(