Kar araca zarar verirmi?

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alttan tazyikli su tutturmanın bir zararı olurmu acaba? Ne bilim mesela egsoz susturucusunai ordaki yakıt hortumlarına ve en önemlisi aracın içine su kaçacak bir boşluk varmıdır?

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Alttan tazyikli su tutturmanın bir zararı olurmu acaba? Ne bilim mesela egsoz susturucusunai ordaki yakıt hortumlarına ve en önemlisi aracın içine su kaçacak bir boşluk varmıdır?

Prefesyonel yıkama makineleri ile uzaktan su tutmanın bir sakıncası yok mesela ben arkadan su tutarken yakından tutmuyorum tazzik dağılsın diye kar çamur gibi etkenlerden sonra böylece yıkıyorum alt tarafı.

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hiç bişe olmaz dökülen çamurları görünce şasırıcaksın ben ilk yıkattıgımda arka tamponun iç kısımlarından yarımşarlık kiloluk toprak parçaları dökülmüştü:D

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mart nisan gibi liftli bir yıkamacı bulmak lazım o halde.

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen böyle yıkatabiliyorsun :D
scaled.php

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
şu ana kadar bir hasar yada bir soruna rastlamadım 2-3gün geçti üzerinden.:) yalnız biraz fazla yakmış gibi benzini, 55lt benzin almıştım, 280km oldu ve 18lt falan kaldı :(

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2 güne en geç haftada yıkamıyorum fittillerini sildirip depoya çekiyorum ben çizer diye düşünüyorum davlumbazlarada cok zararı var

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu ana kadar bir hasar yada bir soruna rastlamadım 2-3gün geçti üzerinden.:) yalnız biraz fazla yakmış gibi benzini, 55lt benzin almıştım, 280km oldu ve 18lt falan kaldı :(

senin benzinin bir kısmı acaba dışarı çıkıp kardan benzin istasyonu mu yapmak istedi ki? :kop:

hodja

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim direksiyon pompasının keçeleri kardan sebep bozulmuş olabilirmi? 180 tl me maloldu :(