Kaput folyo kaplama?

bilgehan45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı geceler arkadaslar arac 2012 astra h. Gri. kaputa folyo duşunuyorum.Taş sekmesi cizik vs. korumak aynı zamanda da görüntü açısından mat gri veya siyah folyo çektircem ancak ileride cıkarırken boyaya zararı olur mu ? veya ne kadar sürede cıkarmam lazım ? oracal 970 taksilere kaplanan yani sağlam olanıymış 150 TL fiyat verdi reklamcı sizce boyada sonra sökerken sorun olmazsa fiyat iyi gibi geldi bana yaptırmayı düşünüyorum ?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Konuyu takip için yazıyorum. Bende ön kaput yanık ya boyatacağım yada kaplama yaptıracağım. Boyanması bir dert boyatmasam çok çirkin duruyor.

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyu takip için yazıyorum. Bende ön kaput yanık ya boyatacağım yada kaplama yaptıracağım. Boyanması bir dert boyatmasam çok çirkin duruyor.

Nadir abi aşama aşama fotoğraf çek bi sıkıntı olmaz kaplatsan niye kaplandı diyecekler

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 09:45 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 09:42 ----------

hayırlı geceler arkadaslar arac 2012 astra h. Gri. kaputa folyo duşunuyorum.Taş sekmesi cizik vs. korumak aynı zamanda da görüntü açısından mat gri veya siyah folyo çektircem ancak ileride cıkarırken boyaya zararı olur mu ? veya ne kadar sürede cıkarmam lazım ? oracal 970 taksilere kaplanan yani sağlam olanıymış 150 TL fiyat verdi reklamcı sizce boyada sonra sökerken sorun olmazsa fiyat iyi gibi geldi bana yaptırmayı düşünüyorum ?

Bence sizde bulaşmayın şeffaf folyo kaplayın bence ;)

metropolfrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
folyo kaplama da boya koruma sistemi gibi bir şey mi? hangisi daha iyi acaba?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim cruzede kaplama vardı. aldığım gün söktürdüm hiçbir sıkıntı yaşamadım.sadece bazı bölgelerde yapışkan kalmıştı onlarıda sıcak su döktüm elle ovdum geçti...

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
renkli ya da şeffaf her ikisi de tercih edilebilir. ürün çok pratik uygulanıyor ve sökülebilir. yalnız yarım şeffaf folyo uygulayanlar bir süre sonra toz lekesinden kapak gibi ortaya çıkıyor. çok çirkin oluyor bana göre...