Karbon folyo ile kaput kaplama..

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaplamayla , gerçek karbon zaten bir durmuyor, 2.si o işi corsa yapınca benım dediğim durum doguyor.

hem biri bu ne dediğinde -"kaplama yaptırdım guzel olmamışmı?" demıyorsun s2000 e carbon hood takınca. :)

AstRA_ZN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaplamayla , gerçek karbon zaten bir durmuyor, 2.si o işi corsa yapınca benım dediğim durum doguyor.

hem biri bu ne dediğinde -"kaplama yaptırdım guzel olmamışmı?" demıyorsun s2000 e carbon hood takınca. :)
Neyse Irmscher ve Steinmetz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu:)

deep_ocean

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım,

Hiç çektirme.
1.Yazın hoş durur ama kış geldiğinde üzerine düşen her su ve kar damlacığı onu yer bitirir.
2.Kaput boyama işçilik dahil en fazla 250 YTL tutar. Ben olsam bunu tercih ederdim
3. Folyoyu kışın sökmeye kalktığında mutlaka altında kalan izleri çıkarmak için pasta + cila yapmak durumundasın

Kesinlikle girme. Tanıdığım herkes mutsuz oldu. Diğerlerinin tanıdıklarını bilemem

Sağlıklı günler dilerim.

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hortlatalım :)Bende c3 de vardı muayene sırasında söktürdüler. gene yapmayı düşünüyorum. kırmızı araca siyah folyo güzel duruyor. zevk meselesi. sökmesi zor o ayrı.:) parmaklarım hala ağrıyor:)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım,

hiç çektirme.
1.yazın hoş durur ama kış geldiğinde üzerine düşen her su ve kar damlacığı onu yer bitirir.
2.kaput boyama işçilik dahil en fazla 250 ytl tutar. Ben olsam bunu tercih ederdim
3. Folyoyu kışın sökmeye kalktığında mutlaka altında kalan izleri çıkarmak için pasta + cila yapmak durumundasın

kesinlikle girme. Tanıdığım herkes mutsuz oldu. Diğerlerinin tanıdıklarını bilemem

sağlıklı günler dilerim.
+1989