kaporta yapılacak işlemler, fikir

cabbar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, opel corsa aracımın kaportasında birtakım tadilatlar yapmam gerekiyor,

*ön kaputta çok fazla taş izi olduğundan komple boyanacak
*sağ ön çamurluk ve sol arka çamurlukta küçük birer eziklikkten dolayı düzeltilip kısmi boya atılacak
*arka tampon boyanacak
*komple pasta cila +temizlik
bu işlemler için servisin çıkarttığı rakam 1600 ytl
sanayide bir kaportacının çıkarttığı fiyat 300 ytl

ya sanayideki ustaya güveneceğim; yada arabaya o şekilde binicem, sizce ne yapmalıyım,

TUNCEER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence güzel bi işçilik olmayacaksa o şekilde binmek daha mantıklı

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servis bütün ezikler vs. olan parçaları değiştirecektir o yüzden fazla fiyat çıkarmış bnce sanayideki o ustanın yaptığı işleri bi soruştur ona yaptıran memnunmu eğer memnunsa sende yaptır

cabbar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokalp' Alıntı:
servis bütün ezikler vs. olan parçaları değiştirecektir o yüzden fazla fiyat çıkarmış bnce sanayideki o ustanın yaptığı işleri bi soruştur ona yaptıran memnunmu eğer memnunsa sende yaptır
güzel diyosunda araştırmak baya vakit ve çevre ister, daha önce hiç sanayide iş yaptırmadım. ustaya sorsan ''cam gibi olur boyandığı belli bile olmaz diyor'' ki öyle diyicek tabi, ama bu eziklerle ezik ezik yaşamakta istemiyorum

cabbar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
300 ytl lik fiyat nasıl sizce, servisle karşılaştırınca uygun tabi ama ama başka yerlerede sorsammı ki, aslında temiz yapacağını bildiğim bir yere 500 ytl vermeye razıyım

sbademci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyet iyi fakat işçilik hakkında bir araştırma yap. temiz bir iş olacaksa bence fiyat iyi. bende taş izi yüzünden kapota boya yaptıracaktım bir de tamponları boyayacaktı usta 350 ytl istedi son fiyat. yaza kadar binecem. Yazın bakarız bir çaresine.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
1.600 nerde 300 ytl nerde eğer işçiliği sağlamsa git o ustaya yaptır bence ...

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sana tek adres gel istanbula bostancı sanaide opel team da yaptır başın gözün agrımasın
benim aracı gedizler yaptı berbat ettiler şimdi 6 gündür ugraşıyolarki düzeltsinler hatalarını sadece boyandı ve istanbulun sözde en büyük yetkili servisi ...:mad:
o zaman bilmiyordum opel team servisi
gerçekten mekanik ve kaporta boya işini çok iyi yapıyorlar :good:

helanvalla

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen bende onu sölicektim, istanbul-bostancı opel team e gidiyosun fırınlamayla süper oluyo...
ki fiyatlarda gayet iyi...:good: