Kapının önünde duran aracıma çarptılar !

delikadir24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba aracım kapının önünde park halindeyken kapıdaki gürültüye çıktım ve aracıma sol arkadan çarpmışlar. Olay 13 ü perşembe günü oldu. Resmen yıkıldım ! Aracıma okadar titrerken adamlar hem aracıma çarptı hemde üzerime yürüdü bağırdı çağırdılar ! Ama polis geldi zaptı tuttu %100 o suçlu kesin dendi. Onun sigortası karşılayacak benim aracı. Ama tüm yasal haklarımı kullanacam mesela aracımın değer kaybı için dava bile açmayı düşünüyorum bununla ilgilide bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim. Neyse ben tüm işlermleri yaptırdım kaskomu aradım ve aracımı Erzuruma çektirdim. Bayide daha iyi yapılacağını düşünerek. 14 ü perşembe günüde ben gittim erzuruma dosyayı açtırdım ve exper geldi aracın onarımını yazdı onayladı. Ancak aracın çamurluğu düzeltilecek tampon içinse değişecek dediler. Pilastik aksamın düzeltilmesi iyi değilmiş ! Birde tırnakları kırılmış tamponun ne yazıkki !

şimdi sorum şu Exper 6 gün yazdı tamir süresine sizce Erzurum a tamponun gelmesi takılması çamurluğun düzeltilmesi felan sizce 6 günde bitermi ??
Lütfen fikirlerinizi bekliyorum, tatil pilanım uçup gidecek yoksa ! Haftaya pazara yola çıkmam lazım  :'(

Bu arada dava açacam kesim ama aşamaları hakkında bilgisi olanla varsa lütfen yazsın !!!

Araçarın kaza fotoları : 2 astra ne yazıkki !!!  :'( :'( :'(
Ak güvercinim :(
16214324_1.jpg

ևarpan şe.........
16214325_2.jpg

31agryyy 31agryyy 31agryyy 31agryyy 31agryyy 31agryyy 31agryyy 31agryyy 31agryyy 31agryyy 31agryyy 31agryyy 31agryyy 31agryyy 31agryyy 31agryyy

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kapının önünde duran aracıma çarptılar !

büyük geçmiş olsun polis tutanağı ve expertiz raporuyla bir avukata gidin onlar size yol gösterir.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmis olsun. Kazayı anladım da niye üzerinize yürüyorlar? Hem suçlu hem güçlü yani ...

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun

ak0055

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun maalesef böyle kazalar oluyor .5 ay öncede benim duran astrama çarpıp adam pert etti .Sonrada sormadı bile.Mutlaka hakkınızı arayın

sercankg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Çok Geçmiş olsun....

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun,

Servis çok meşgul değilse, yedek parçalar mevcutsa ve çalışanları da servistelerse 2-3 günlük iş, 6 gün az biraz uzun bir süre.