kapı çıtalarını boyatma???

canercp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araç 4 yıldır böyle ve hiç sorun yok
benim aracı aldığım kişi 2003 te yaptırmış.. sanırım onun ilacı var önce ilacı sürüyorlar sonra da boya yapıyorlar...

Cartersbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.forzabesiktas.com
araştırdım buldum forumda tam konu açacakken, kapı kolları, çıtaları ve marşpiyerleri 250 YTL'ye söküp boyayacak birini buldum adam 2 senede garanti veriyor boya düşerse gel bedava boyayacam die ne düşünüyorsunuz_?

gerçi Corsa değil araba ama olsun....

Cartersbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.forzabesiktas.com
ya insan güvenemiyorki o yandaki çıtalar sökülünce clipsi yokmuş galiba sonra düşer müşer yada kapı kollarını söküp nasıl takcak elinde kalmasın:) die tırstım açıkcası

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım sizde tırnaklı geçmelii felan dimi bizde öyle değil yapışkanlı bende kaıparı söktükleri zaman ayar tutturamzlar diyee felan hiç uğraşmadım ama özel servisimde söktürüy yaptıracam 100 ytl felan tuttar dediler bana

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sizce çıta boyatmakmı yoksa nikelaj kaplama güzel gider kapı kollarımı kaplattımda çıtaların nasıl duracağını bilmiyorum kararsızım?fotoşop tan anlayan varsa resim yolluyum yapsın bana olmazmı?

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sizce çıta boyatmakmı yoksa nikelaj kaplama güzel gider kapı kollarımı kaplattımda çıtaların nasıl duracağını bilmiyorum kararsızım?fotoşop tan anlayan varsa resim yolluyum yapsın bana olmazmı?
burak sakın krom yapma benim arabamın hem kromlu hemde kromsuz hali var ordan farkı anlayabilirsin krom spor görünümlü araca gitmiyor haa siyah olsa aracın kendini gösterir ama yinede yapma sakın;)

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nieküne ne sakıncası var?