kapı çıtalarını boyatma???

hkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar daha once konu acılmamıs sanırım ben uzun suredır kapı we tamponlardakı cıtaları boyatmak ıstıyorum... arabam metalık gumus cıtaları da aynı renge boyatayım dıyorum... 2006 modellerle beraber boyalı cıktı corsalar bılıyosunuz... serwıse sordum parcalar 500ytl boyama 200ytl tabı bı de ıscılık yanı adamlar uctu...

daha once de sanayıde konustum cesıtlı fıyatlar verdıler kımı dedı dokulur kımı dedı yok bısı olmaz astar onemlı... yanı anlıyacagınız kafam karıstı, uygulayan varsa aramızda bıras aydınlatırsa konuyu sevınırım...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı konu aynı renkteki ve modeldeki araç içinde açılmıstı bilmem ne oldu sonucu vazgeçti galiba, bana sorarsan ne kadar astarınada atsa ilacını da koysa döküleceği kanısında.Fakat sen servisten boyanabilir, boya tutan çıta alırsan o zaman dökülem ihtimali yok ,ayrıca 4 kapı çıtası,ek tampondakileri 100 ytl istediğin kaportacıda boyatırsın,bugun arkadasım corolollasına ön,arka tamponunu boyattı 35 ytl verdi,beyaz renk biraz da tanıdık işi.Adam yanımda döküleceğini söyleye söyleye attı boyayı.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonradan boyamalarda ,genelde dökülme sorunu yaşanıyor.Ama servisten, Orijinal citalari boyali modellerde gelen astarli citalari alirsan sorun olmaz ama onlarin fiyatlari , senin de yazdigin gibi uçuk...

yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çıkma parçacılarda bulamazmısın orjinalini daha uygun olur

Goksad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben boyattım 7 ay oldu şuan için bi sorun yok. Bence iş birazda ustalıkta galiba

hkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Goksad' Alıntı:
Valla ben boyattım 7 ay oldu şuan için bi sorun yok. Bence iş birazda ustalıkta galiba

hocam senınkı cok gusel olmus... cıtaları ustunde mı boyadı ve tamponlardakı cıtalar pıtırlı senınkıler duz gıbı gozukuyor ne uygulandı tam olarak...

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım ben tamponlarddaki ve çamurluk ağzındaki kısımlaro kompla boyattım ama üstünde olmadı gerçi tamponlar komple boyandı ama istersen resimlere bi bak kapı çıtalarını ve kollarını ise henüz boyatmadım sıra ona geldi bu işlemi yapacak olan ise kapı kollarını ve çıtalarını söküp öle yapacam dedi yoksa diğer türlü boya dökülür dedi

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bizde 2 tane corsa cdti var!biri 2004 model biri 2005 model!ikisinide aldığımda boyattım ve hala en ufak bbii atma biile olmadıı!tabi bunda tamirci olmamın rolüde büyükk:) yapman gereken kalitelii bi astar ve boya alman!astarı normal astar alma kesinlikle kaliteli bii plastik astarı all!sanayiye git ii bide boyacı bull!bu işlemde sanayide sana 150 ytl ye felan mal olur!
hkasap' Alıntı:
arkadaslar daha once konu acılmamıs sanırım ben uzun suredır kapı we tamponlardakı cıtaları boyatmak ıstıyorum... arabam metalık gumus cıtaları da aynı renge boyatayım dıyorum... 2006 modellerle beraber boyalı cıktı corsalar bılıyosunuz... serwıse sordum parcalar 500ytl boyama 200ytl tabı bı de ıscılık yanı adamlar uctu...

daha once de sanayıde konustum cesıtlı fıyatlar verdıler kımı dedı dokulur kımı dedı yok bısı olmaz astar onemlı... yanı anlıyacagınız kafam karıstı, uygulayan varsa aramızda bıras aydınlatırsa konuyu sevınırım...

hkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecen yaz konusmustum 1-2 kısıyle sanayıde yaptırmak daha makul servıs ucuyor fıyat konusunda... bıras daha havalar ısınsın tekrar ugrayacam artık sanayıye... buarada varsa elınde resım koyarmısın nasıl olmus senın araba gumus heralde...

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasang' Alıntı:
valla bizde 2 tane corsa cdti var!biri 2004 model biri 2005 model!ikisinide aldığımda boyattım ve hala en ufak bbii atma biile olmadıı!tabi bunda tamirci olmamın rolüde büyükk:) yapman gereken kalitelii bi astar ve boya alman!astarı normal astar alma kesinlikle kaliteli bii plastik astarı all!sanayiye git ii bide boyacı bull!bu işlemde sanayide sana 150 ytl ye felan mal olur!

Benim de gri corsa c var yan,ön ve arka çitaları boyatma fikri bende de oluşmuşdu.Aslında kolay bir iş olsa gerek.Yani çitaları çıkarıp astarlayıp boyatmak ne kadar zor olur ki.Ama usta faktörü çok önemli.Beyaz corsa ön çitalar hoş duruyor.Bu konuda iyi bir usta,yada hangi marka astar kullanılabilir.Konuyu biraz tartışsak boyatma yapmak isteyen arkadaşlar var sanırım daha..:)