Kapakları söktüm. Siyah saç jant sizce nasıl olmuş?

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence fena değil o kadarda kötü değil almanyada böle dolanan çok

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş abi doğru diyorsun. :kop: Derdim paradan çok orijnal çıkma veya 2. el bulamamakta :( Dediğim gibi dağ bayır tırmanıyorum. Onun için ofsetli 16" yay falan takamıyorum. Vazgeçtim bu sevdadan :) kapaklarımı seviyorum :) En güzeli arkadaşlarla dışarı çıkıp elimizde kiriko ve takozlarla 4 takım elde etmek :) bir cinnet yeter :p

Tabii tabii istersen birazda keselim 5 kollu yapalım :kop:
:kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop:

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O sacları parlak siyaha boyat kendın sprey boya ıle bıle yaparsın gayet guzel oluyor arkadasın sarı mınısınde yaptık gayette şekil durdu :) ama basman ve tavan olayın şart birde farların sıyah zemın olsaymıs

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
O sacları parlak siyaha boyat kendın sprey boya ıle bıle yaparsın gayet guzel oluyor arkadasın sarı mınısınde yaptık gayette şekil durdu :) ama basman ve tavan olayın şart birde farların sıyah zemın olsaymıs

Aydında black magic farlı araç yok olsa sökeriz :kop:
Şaka bir yana İzmire geleyim yapalım şunları yaa.
Tavana siyah folyo, Farlar Angel, jantlar saç parlak olacak. ( bana yay demeyin lütfen :( )

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Moral bozmak gıbı olmasında hos durmuyor boyle 17ınclık bbs jant takarsanız eger zımba gıbı olur folyo zor bırsey degıl sonrada yaparsınız. saygılar .

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
murat işi gereği dağ bayır dolaşıyorrr bence jantları hiç boyatmaaa sıkıldıysan jant kapaklarını değiştir yada vectra gt yada astra gls jantıı olabilirr

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 1 senedir böyle dolaşıyorum neredeyse boyucam boyucam diyorum ama bir türlü vakit bulamıyorum. Millet genelde yakışmamış diyor ama ben sevdim.:D
Hatta geçenlerde bi yaşlı amca bu arabaya bi kapak taksana at arabası gibi dolaşıyo dedi.:D

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toprak zemin rallilerde takıyorlar böyle jantları :) ben kışlık lastikleri böyle kullanıyorum. astraGnin hiçbir jant kapağı tamamıyla hoşuma gitmiyor, keyfime göre de kapak bulamadım.

kirliyken yorgun duruyor araba. ama yıkamadan sonra o siyahları parlatıyolar ya spreyle, çok farklı oluyor emin olun. bi on lirayı harcayın önce, yıkatın, siyah çıtaları, kapı kollarını ve jantları spreyle parlatsınlar, o halinin resimlerini çekin, emin olun olumlu yorum sayısı artacak. tabi bir çelik jant güzelliğine ulaşamayabilir o ayrı :)

bir seçenek de bu jantları beyaza boyamak, onu da düşünün...