Kangoo vs Fiorino

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Para mı :) para kazanmak kolay önemli olan yenılebilecek para kazanmak ;) alınteriyle ugrasarak vatana mıllete hayrın dokunarak ;) yoksa biliyosun 2 haftada o ımprezanın sıfırını alacak para kazanılabilinir ;) geçen yıl 1.000 tl limitli 2 kredi kartım için 24.000 tl para teklif ettiler ;) kartlarını bıze ver 2-3 gun sonra kartım çalındı veya kayboldu dıye bankaya şikayette bulunursan o paranıda alabılırsın dendı :) kolay para, çete çökeltildi geçtigimiz aylarda, kredı kartlarıyla ınternetten kumar oynayıp para katlıyorlarmıs. bir masada mesela 4 farkı kredı kartıyla 4 arkadas bırı kaybederken bırı kazanıyor ve bunu defalarca yapıyorlar sana da kredı kartını alırken 24.000 tl nı verıyorlar :) bu basiti bide ugraştıranları ama zehirleyenleri var artık ufacık cocuklar bile kullanıyor ;) Genelde o kroyum ama para bende tarzları 3 beyazdan birini pazarlıyorlardır dusuncesındeyım :D
hocam o salak beyazın birini görse un diye yemeğe katar ama beyaz kadını ticaretini bilemem:D şu 2 bin tlyi bankadan çekip sonra çalındı dedin mi ödemez ki banka parayı o işi anlamadım:D