Kalos Aveo olunca tek yıldıza düşmüş

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah belasını versin o arabayı yapanların ben satana kadar neler çektim bir ben bilirim kalos hb 1.2 se vardı bende 19 aldım 13'e zor sattım 300 bin yakıyordu,1.2 diye ekonomi al sen sonra gel görki su gibi benzin içiyordu,gövde yapısı çok ama çok zayıftı bi ara bizim mahellede kız arkasını arabaya yaslamıştı anaa kalıp gibi arabada çıktı modeli valla :)
siz siz olun aman ha aman chevrolet araç almayın
zatan şimdiki chevrolet le amerikan yapımı chevrolet arasındaki tek benzerlik fazla yakması:D

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
helal olsun adamlara daha kötüsünüde yapabiliyorlarmış.

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu araçlar öncelikle Kalos HB/Sedan olarak çıktı.İlk çıkanlar euro-ncap'den 3 yıldız, Amerika'daki çarpışma testlerinden 5 yıldız aldı.Daha sonra Aveo geliştirildi. Kalos sedan'ın satışı kalktı yerine Aveo geldi ve Kalos HB'inde adı Aveo HB olarak değiştirildi. Fakat yeni geliştirilen Aveo sedanın şasesi eski modeller ile aynıydı ve yeni tasarım ile uyuşmadı eski şase yeni görünümü kaldıramadı ve çarmpışma testlerinde 2 yıldız aldı(amerikada 4 yıldız) daha sonra 1 yıldızıda iptal edildi.

Yani Aveo sedan 1 yıldız, Aveo HB 3 yıldız almıştır testlerden.Ayrıca bu arabayı Astra ile aynı sınıf değildir onunla karşılaştırılmasın.