kalkışta silkeleme lütfen yardım

hulusi türk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba aracım 93 model vectra a arac kalkışta hızlanana kadar silkeleme sanki kontağı acıp kapama gibi silkeliyor ve cok fena vuruyor(yalnız benzinde yapmıyor) bir yerleri koparacak aracın buji ve kablolarını ve disbirötör kapağını değiştirdim ama nafile yine yapıyor lütfen yardım edin

Son düzenleme:

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normal gaz vermede varmı bu sorun yoksa yüklenince mi?

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"yalnız benzinde yapmıyor" derken ?
hem lpg hem benzinde aynı sorun yaşanıyor mu?

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben boşda gaza basıncada yapıyormu diye sordum,neyse motor ne? c16ne mi c20ne mi?
şimdi sorun ateşlemede gibi ama buji kapolarını bujileri değiştim diyorsun LPG hakkında bilgim yok,tamamen bitirp denedinmi? yani benzinde?
bunlar tamam sorun hala varsa bir yerden yanlış hava alıp almadığına bak debimetre soketini çekerek dene,birde lambada sensoru olabilir.
sen buji kaplolarını değiştim diyorsun ama karanlıkda baktın mı? kaplolardan şaseye çakıp çakmadığına

hulusi türk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben boşda gaza basıncada yapıyormu diye sordum,neyse motor ne? c16ne mi c20ne mi?
şimdi sorun ateşlemede gibi ama buji kapolarını bujileri değiştim diyorsun LPG hakkında bilgim yok,tamamen bitirp denedinmi? yani benzinde?
bunlar tamam sorun hala varsa bir yerden yanlış hava alıp almadığına bak debimetre soketini çekerek dene,birde lambada sensoru olabilir.
sen buji kaplolarını değiştim diyorsun ama karanlıkda baktın mı? kaplolardan şaseye çakıp çakmadığına
usta arac 1800 motor odediğin gece kablolara bakmadım buji kabloları orjinal ama bazı arkadaşlar bobinden de olabilir diyor