kadınlarmı üstün erkeklermi

kadınlarmı üstün erkeklermi

• erkekler

Oy: 105 76.1%
  • kadınlar

Oy: 33 23.9%

• Kullanılan toplam oy
    138

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hangi konuda kadınlar ustunku??

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kadın annedir, bence böyle bir kıyas yanlış zira kadın ve erkek birbirlerini tamamlayıp bütün olurlar; erkek veya kadın üstün diyemeyiz zira birinin eksikliğinde diğeri zaten yarımdır...

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
ALLAH erkeği birçok bakımdan üstün yaratmıştır kadının yanında...Ziraa kadının ayrı bir değeri vardır dinimizde.''Cennet annelerin ayaklarının altındadır'' hadisi bunun en güzel örneğidir.Bence böyle ayrıştırmalar doğru yol değil.Erkeğin ''ataerk'' yapısı...Kadının ''ana'' kavramıyla çatışmamalı...

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hortlamaya birazda ben yardımcı oluyum:D
kadın erkek eşittir denir ama çogu zaman kadınlara öncelik verilmez sen yapamazsın sen beceremezsin elinin hamuruyla erkek işine karışma diye erkek üstünlüğünden bahsedilir.
diğer bi durum ise annelerimiz olmasa bu günlere kimbilir ne zorluklarla gelecektik her bayan birer anne adayı oldugu gibi cennette ayaklarının altındadır bu yüzden sen üstünsün ben üstünüm olayı olmamalı..
kadının üstün oldugu durumlar oldugu gibi erkeğin üstün oldugu durumlarda var..bu yüzden erkek ve ya kadın üstündür diyemiyorum herkes eşittir

thelasthalil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 yaşındaki kızım 5 yaşındaki oğlumun yaptıramadıklarını bana yaptırıyor istediklerini elde etme konusunda kadınlar erkeklerden üstün olabilir

Chaossx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anne var , baba var..Kimisinin anası kötü,kimisinin annesi..Bireyin bay veya bayan farketmez aile olduğunda anlaşılır karekter üstünlüğü..