Junyan & Sonar Angel eyes Far

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sonar kullanıyorum, fakat kısa farların sarı olursa yol pek iyi aydınlanmıyor, xenon alman gerekir birazda iyisi olmalı. Uzun kısa ayarı pek tutmuyor demiş arkadaşlar, biraz uğraştırıyor ben 4-5 kez ayar yaptırdım şuan iyi işi bilen ustalar yapıyor, ama orjinali gibi oluyor desem yalan olur fakat olmuyor da değil yani uzun yola da gidersin şehir içinde de kullanırsın. Bende çok araştırdım Sonar'da karar kıldım, en iyi görselliği onda elde edeceğimi düşünmüştüm. tek farım buhar yapıyor arada, satıcı arkadaş takmadan önce silikon çektir etrafına demişti yapmamıştım. şimdi söküp taktırmaya üşeniyorum, çok tazyikli suya maruz bırakmamak gerekiyor. Kendi şefimin A6'sı var 2009 model onun bile farı su alabiliyor. 400 tl ye almıştım çiftini.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne alırsan al taktırmadan önce farın etrafını silikonlattır biraz bekledikten sonra taktır bu durum farın su almasını engelleyecektir bizim astra f dede sonar var 4 sene oldu bir sorun çıkmadı ancak tabikide normal farların yerini tutmuyor.

keskin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sonar kullanıyorum, fakat kısa farların sarı olursa yol pek iyi aydınlanmıyor, xenon alman gerekir birazda iyisi olmalı. Uzun kısa ayarı pek tutmuyor demiş arkadaşlar, biraz uğraştırıyor ben 4-5 kez ayar yaptırdım şuan iyi işi bilen ustalar yapıyor, ama orjinali gibi oluyor desem yalan olur fakat olmuyor da değil yani uzun yola da gidersin şehir içinde de kullanırsın. Bende çok araştırdım Sonar'da karar kıldım, en iyi görselliği onda elde edeceğimi düşünmüştüm. tek farım buhar yapıyor arada, satıcı arkadaş takmadan önce silikon çektir etrafına demişti yapmamıştım. şimdi söküp taktırmaya üşeniyorum, çok tazyikli suya maruz bırakmamak gerekiyor. Kendi şefimin A6'sı var 2009 model onun bile farı su alabiliyor. 400 tl ye almıştım çiftini.

İnternette satılanların içinde zaten xenon ampulu oluyor . Ama ne kadar kaliteli bi xenon yollarlar onu bilemem .:confused:

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben içinde ampülü olana denk gelmedim ama oladabilir neden olmasın, lakin iyi bir xenon kit alın derim.