Vectra Siyah Angel Eyes Far

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilanda dikkat ettimde;
Angel ledlerinin garantisi 1 aydır
diyor :)
ben olsam bunu alacağıma 2. el CDX zenonu alırım... 400-500 arası temiz bulabilirsiniz...

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
ilanda dikkat ettimde;
Angel ledlerinin garantisi 1 aydır
diyor :)
ben olsam bunu alacağıma 2. el CDX zenonu alırım... 400-500 arası temiz bulabilirsiniz...

Beni yanlış anlamayın ama ben Junyan'ları 2009 şubat ayında aldım. Sene 2013 Haziran. Yaklaşık 58000 km yol yaptım. Farların hiçbir ledine bir şey olmadı bugüne kadar. Ama mercek ve cam kalitesi iyi değil, buna dikkat edin. Değiştiririm bunları diyen alsın ama uğraşmak istemeyen için tek çözüm orijinal far.

keskin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
enisokan kardeşim yorumların ve uyarmaların için öncelikle çok teşekkür ediyorum.
Peki merak ettiğim bi konu daha var.
Almancı akrabalar varda almanyadan böyle angel eyes bi far getirtsem . Senin yaşadığın sorunları yaşar mıyım yine ? Yoksa kalite farkı olur mu ?

Edit : Dediğin far işinede baktım ama uğraşamam ben onla :(

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
enisokan kardeşim yorumların ve uyarmaların için öncelikle çok teşekkür ediyorum.
Peki merak ettiğim bi konu daha var.
Almancı akrabalar varda almanyadan böyle angel eyes bi far getirtsem . Senin yaşadığın sorunları yaşar mıyım yine ? Yoksa kalite farkı olur mu ?

Edit : Dediğin far işinede baktım ama uğraşamam ben onla :(

Angel Eyes far eğer Alman yapımıysa sağlam çıkma ihtimali yüksek. Ama piyasa Çin malı dolu. eBay'da Türkiye'de olmayan çeşitler de var ama onların da çoğu Çin malı. Zaten fiyatlarından belli ediyor kendini. Baya araştırdım bunlardan, orijinal gibi sağlam olanını bulsaydım eBay Almanya veya diğer sitelerinden sipariş edecektim. Bir de nerdeyse bunların çiftinin fiyatı, orijinal farların teki kadar. Yani kalite farkı en baştan belli. Ama OPC, Irmscher gibi orijinal üretim olan modifiye parçalar en uygun seçimdir her zaman.

keskin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki siz bu sorunla kullandıktan kaç yıl sonra karşılaştınız . Şikayetçi olduğunuz nokta farların sadce camı mı ?

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Peki siz bu sorunla kullandıktan kaç yıl sonra karşılaştınız . Şikayetçi olduğunuz nokta farların sadce camı mı ?

Mercek kalitesizliği en başından beri vardı. Ama far camları temiz olduğuna yine de aydınlatma idare ederdi. Böyle olunca da problem olmamıştı. 1,5 yıl sonra camlar soyulmaya başladı. 2. yılda sararma ve çatlamalar başladı. Bu sene başında gece İstanbul'dan gelirken yağışlı havada önümü göremez olunca farları değiştirmeye karar verdim ve projemi gerçekleştirdim. Bu kadar fark olacağını bilseydim yıllar önce değiştirirdim.

Bugüne kadar ledlere, halkalara bir şey olmadı. Sadece sağ xenon ampulünü 2011'de değiştirdim. Rengi pembeye dönmüştü. Camların silikonu herşeye rağmen su kaçırmadı hiç. Sadece kısa bir süre buğu yapardı arabayı yıkadıktan sonra o kadar. Ama genelde Junyanlar bu kadar dayanmıyor. Forumlarda pek çok kişi böyle diyor. Ama benimki 4 yıl dayandı. Şu anki halinden çok memnunum.

keskin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesekkürler kardeşim bakalım artık bi çare düşünecez . Çok kararsızım.