Janttaki Çizik Hakkında

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün yapılacak en aptal hatayı yaptım ve yüksek bir kaldırıma fazla yanaştım sonuç , lastik yanakları kaldırıma sürttü ve jantın direk kısmındada çok hafif 1 cm uzunluğunda çizik oluştu yani sürtünmeden dolayı orası aşındı

Hadi lastik neyse , daha önce defalarca sürttüm lastiği sonra tazzikli su tutuyorsun hiç birşey kalmıyordu ama bu jant olayı canımı çok sıktı

Şuan moralim çok alt üst olmuş durumda gedizlere gittim (arabayı aldığım yerin servisine) bakan kişi bence bu şekilde kullan buna ancak boya yapılması lazım dedi onada bence şimdilik gerek yok ilerde çok olunca o zaman yaptırırsın dedi ama ben pek ikna olmadım açıkçası

AutoKing i aradım telefonla , kasko janta bakmaz dedi , baksa bile jant için kaskoyu deldirmek gereksiz dedi , siz gelin arkadaşlar baksın gerekirse iskontoda uygulanır fiyata öyle yaptırırsınız dedi

Şimdi arkadaşlar benim ne yapmam gerekiyor bu janttaki çizik için

Yani çok ufak bir çizik ama çok takıntılı biri olduğum için canım çok sıkıldı

Önerilerinizi bekliyorum , resim çekemedim çünkü hava kararmıştı olay olduğunda karanlıkta anlaşılamazdı

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun...en büyük çiziğin bunla kalsın,beteri olmasın..belki bir süre sonra gözün alışır...nazarlık olsun :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni jant al ozaman :D

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boyatmaktan başka çaren yokki 1cm çizik az bişey değil hiç bşyle kurtarılmaz ;)

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Türkiyedeki jantlar deve kaldırımları nedeniyle çizdirmek içindir zaten, belediyeler düzgün şehir mimarları çalıştırmaya başlayana kadar o çiziklerle yaşamayı öğrenecen.

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yada kaldırıma cok yanaşmıcaksın :D

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boyatmaktan başka çaren yokki 1cm çizik az bişey değil hiç bşyle kurtarılmaz ;)

İnternette önce zımpara sonra astar en sonda sprey boya ile bu çiziğin tamir edildiğini okudum bu peki ne kadar sağlıklı olabilir ? Boyatmak eğer işin içine girerse 4 jantı boyatırım beyaz renge , zaten aklımda jantları beyaza boyatmak vardı buda bahanesi olmuş olur :rolleyes:

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence 4 ünüde boyatmak hoş bi fikir aracınada yakışır düşüncesindeyim,sprey boyanın sağlıklı olcağını düşünmüyorum ;)

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence 4 ünüde boyatmak hoş bi fikir aracınada yakışır düşüncesindeyim,sprey boyanın sağlıklı olcağını düşünmüyorum ;)

Teşekkürler , peki fiyat ne kadar tutar boyama işlemi için ? ve Nerede yaptırıyoruz bu işlemleri