Jant ve Lastik

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla aslında bende sert olsun istiyorum o zamn dogru karar vermişim bu arada tanısıyoruz seninle ali ve can ortak arkadasımız hatta kadıköyde patetesli yedikdi galba hatırladınmı :D
Ana :D tesadüfe bak evet usta hatırladım nasılsın iyisindir umarım amma yedik o gün valla acıktım şimdi düşününce :D Valla usta yay konusudada senin tercihin voglantı alacaksın maxsimum 2 ay sonra satacan bence tabi sen bilirsin. :D

Son düzenleme:

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler, bende konfor için Eibach arıyorum açıkcası.

Bu arada 195 50 15 ET 38 sürtmezse 185 55 15 ET40 hiç sürtmemeli yanılıyor muyum?

eğer yayla birlikte takılırsa 55 yanakta sürtme yapabilir bide et değeri 40 olunca jant dodiklere kadar gelecek sanırım kesin sürter gibi geliyor bana tabi bunu takan arkadaşlar daha iyi bilirler ;)

İlk jant güzelmiş..

Evet abi güzelde durdu zaten jantlar takıldı resimler yukarıda ;)

Son düzenleme:

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusura bkmayın arkadaşlar fotograf çekekten fazla anlamam bide telefonla çektim fotoları aceleyle jantların takıldığı dükkandan çıkaren :D
Fotoraf0044.jpg

Fotoraf0042.jpg

Fotoraf0043.jpg

Fotoraf0045.jpg

Fotoraf0041.jpg
üstadım harbiden 10 numara görünüm elde etmişsin.bende aracıma15 jant düşünüyorum jantınızın marka ve modeli nedir?memnunmusunuz tavsiye edermisiniz?

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstadım harbiden 10 numara görünüm elde etmişsin.bende aracıma15 jant düşünüyorum jantınızın marka ve modeli nedir?memnunmusunuz tavsiye edermisiniz?
Lenso s2 light modeli 15" tavsiye ederim jantlar gerçekten sağlam ve hafif ;) tabi daha yüksek motorlu bir aracım olsaydı daha 16 yada 17 takardım orası farklı konu :)

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lenso s2 light modeli 15" tavsiye ederim jantlar gerçekten sağlam ve hafif ;) tabi daha yüksek motorlu bir aracım olsaydı daha 16 yada 17 takardım orası farklı konu :)
bence bu bile çok şık durmuş;).fiyatı nedir acaba bu 15jantların? uygun mu?:eek:.15 jantlara standart 550 civarı isteniyo burda.aşagı yukarı yakınmı?.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastiğe çok para verme tavana da assan gözün gibide baksan ömrü 3 yıl
cok yanlıs bir düşünce ben aracımın sesini kesmek için ne paralar harcadım,neler yaptım ama gel gör ki hiç faydası olmadı konu ile alakalı kime gitsem bu lastikler değişmeden bu aracın sesi kesilmez dedi lastikllerim lassa impetus sport 215 40 17
tamam cok dayanıklı,ıyı yoltutan bir lastik ama hamuru cok sert kaldı ki ucuza da alınmadı ve 15000 km de asagı yukarı 3 senede tüm özelliğini yitirdi benim tavsiyem aracınıza lastik alacaksanız fiyattan kaçmaksızın en iyisini ,en konforlusunu almanız, bu arada yokohoma ya da bir göz atın çok iddialı söylemleri var michelin in adı var bence konforda o kadar iyi değiller,bende de lenso samurai serisi jantlar var cok hafifi ve sağlam ve fazlası ile memnunum jantlarımdan