Jant ve Lastik

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusura bkmayın arkadaşlar fotograf çekekten fazla anlamam bide telefonla çektim fotoları aceleyle jantların takıldığı dükkandan çıkaren :D
Fotoraf0044.jpg

Fotoraf0042.jpg

Fotoraf0043.jpg

Fotoraf0045.jpg

Fotoraf0041.jpg

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağolasın gerçeten çok güzel oldu bencede ilk takılıdıktan sonra yaylar biraz kasmıştı leylek gibi duruyordu araç şimdi tam indi 10 numara oldu :)

dogbox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun arabada kaçlık yay var acaba ? bu fotodaki halleri inmemiş halimi ? bende 3.5 voglant takcamda onun için soruyorum

AstraCoupeDriver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum hayırlı uğurlu olsun

Hiç sürtme vs. var mı? Sanırım ölçüler 7J x 15 ET 38

Son düzenleme:

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun arabada kaçlık yay var acaba ? bu fotodaki halleri inmemiş halimi ? bende 3.5 voglant takcamda onun için soruyorum

Üzerinde 3mmlik yay var jant takılırken yaylar gerildiği için biraz daha yüksek konumda duruyordu biraz kullndıkan sonra yaylar eski konumuna geldi. Voglant yaylar yanlız çok serttir ve takur tukur gidersiniz benim tafsiyem eibach, bilistein, yaylara bakmanız olacaktır tabi sizin tercihiniz.

Dostum hayırlı uğurlu olsun

Hiç sürtme vs. var mı? Sanırım ölçüler 7J x 15 ET 38

Teşekkürler Sürtme vs. yok.Evet ölçüler 7J x 15, 4X100 ET38 ve lastik ölçüleride 195-50-15 ;)

maşallah nazar degmesın

Sağolun umarım gelmez valla içim yanar :D

dogbox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla aslında bende sert olsun istiyorum o zamn dogru karar vermişim bu arada tanısıyoruz seninle ali ve can ortak arkadasımız hatta kadıköyde patetesli yedikdi galba hatırladınmı :D

AstraCoupeDriver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üzerinde 3mmlik yay var jant takılırken yaylar gerildiği için biraz daha yüksek konumda duruyordu biraz kullndıkan sonra yaylar eski konumuna geldi. Voglant yaylar yanlız çok serttir ve takur tukur gidersiniz benim tafsiyem eibach, bilistein, yaylara bakmanız olacaktır tabi sizin tercihiniz.

Teşekkürler Sürtme vs. yok.Evet ölçüler 7J x 15, 4X100 ET38 ve lastik ölçüleride 195-50-15 ;)

Sağolun umarım gelmez valla içim yanar :D
teşekkürler, bende konfor için Eibach arıyorum açıkcası.

Bu arada 195 50 15 ET 38 sürtmezse 185 55 15 ET40 hiç sürtmemeli yanılıyor muyum?