Jant çiziği

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elim yatkın diyorsanız kendiniz de yapabilirsiniz.
- Jantların çizik yerlerini ince su zımparası ile temizleyin,
- Gerekirse çukur kalan yerlere oto macunu uygulayabilirsiniz,
- Lastiğin boyanmaması için maske bantı ve gazete ile lastiği ve sibop yerini iyice maskeleyin, çünkü boya lastik aksama zarar verir,
- Sprey jant boyası ile hafif hafif 3-4 kat atarak boyayın.

Bir deneme yapmak isterseniz, jantın iç tarafından faydalanabilirsiniz. Baktınız oluyor o zaman işleme başlayabilirsiniz.
bu işlemin aynısını ben yaptım iki günde bitti. bir arkadaştan ödünç yedek lastiğini aldım kendi yedek lastiğimide kullanarak 2 tane üstündekini söktüm evimde banyoya yere koydum. cantttan çıkarmadan tabiiki. güzelce ince su zımparası makyaj ve sprey boya mükemmel oldu. gece de kurudu .yıkamacı tanzikli suyu tuttu bana mısın demedi. maliyet 15 tl (ama kaliteli sprey boya al,metalik parlak renk)

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar yeni konu açmayayım hazır varken. benim jantta çizik baya foto asagida. Bu jant adam olur mu. yani çzikleri giderip ayni renk tutturulabilir mi. birde bu işlem lastikleri sokup mu yapiliyor yoksa direk üzerinde mi.
benim jantlardaki opel logolari da paslandı bunlardan bulunabilir mi? fiyat biliyor musunuz?

11082009w.jpg

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla mini onarimda oluyosa hemen yaptirayim. o zaman indirimde bozulmicak. süper olur. autoking var burda. kaskoyla konusayim hemen.. saolasin

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mini onarımda 3 kere kullanma hakkın var diye biliyorum yılda 3 kez işte çizikler rutuslar gibi hasarsızlıkta bozulmaması lazım.

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1-2 gün içinde kaskoyla konusup. yaptiriyorum o zaman. o kadar kaskomuz var :)

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuyu gördüğüm iyi oldu ya. Benimkiler de zamanla çizilmiş. Bende bi boyayım. Ama yedek lastik lazım:D Kış lastikleri ile yazında gezilmez ki:D

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ablam Boyo Firmasında Calı$ıyo üCretsiz oLarak Boyayı Yarın aLıyorum 3oo ml kadar yarında arkada$ boyacı üctetsiz boyatcam sonuc olarak yarın resim koyarım

arctech

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
autokıngde alumınyum jant boyasını ozel bır cıhaz ıle yapıyorlar. belkı kasko sıgortanızda mını hasar secenegı var ıse bu kapsamda yaptırabılırsınız