Jant boyası

Leqendy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar yeni araç aldım pek fazla bilgim sizden yardm istiyorum ankaradan yeni corsa c silverline araç aldık aracın jantları orjinal jant fakat ankarada kaldırımlara sürtmüş fotolarınıda koydum yarın aracı sanayiye götürcem orda boyacı bulursam kırmızı şerit siyah boya yaptırmak istiyorum bu janta olurmu veya ne tavsite edersiniz araca o renk dururmu aracın yandan fotosunuda attım iyi hafta sonları dilerim.

JANTLAR:
20130324162816.jpg

20130324162838.jpg

20130324162901.jpg

20130324162847.jpg

ARAÇ;
42492645223939817446316.jpg

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tekrar griye boyayın bence çünkü orginal jantta dediğiniz renk hiç iyi durmayabilir.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bir malzeme var tam adını hatırlayamadım arkadaşa sorup sana bilgi veririm... Sprey şeklinde... Uyguluyorsun normal boyar gibi... kuruduğunda sprey olduğu belli olmuyor sökmek istersem bir ucundan tutup çektiğinde kaplama malzemesi gibi geliyor ve boyaya hiç zarar vermiyor.

Leqendy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bir malzeme var tam adını hatırlayamadım arkadaşa sorup sana bilgi veririm... Sprey şeklinde... Uyguluyorsun normal boyar gibi... kuruduğunda sprey olduğu belli olmuyor sökmek istersem bir ucundan tutup çektiğinde kaplama malzemesi gibi geliyor ve boyaya hiç zarar vermiyor.

buldugun zaman yazarsan çok memnun olurum teşekkürler.

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın eski sahibi çok hor kullanmış herhalde aracı.Yada acemi.Umarım istediğiniz uygulamayı bulursunuz.küçük rötuşlar olmaz sanıyorum buna.komple boya istiyor

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
ayrıca youtube da bir sürü uygulama videosu var

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
plasti dip tazikli suda atıyor..hele jantta...

o jantların tesviye işi çok..macunu zımparası...sökecen verecen güzelce yapıp verecekler...desen olarak çok hoş jantlar

bu arada bende eski jantlarımı boyadım,seninki kadar derin çizikleri yoktu..fakat jantların işi neredeyse bir güne yakın zamanımı aldı...her jantın zımparası min 45 dakika...sen o janta birşey yapmaya sakın niyetlenme :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o jantlar sökülecek komple zıımparalanacak macunlanacak zımparalanacak yoklama macunu çekilip yine zımparalanacak. astra atılacak en son jant boyası ile boyanacak. 300 tl gibi bir rakama sanayide yaparlar. ama benim gibi manyağın birine denk gelme 4 janta 600 tl dedi :D bostancı sanayide neymiş komple giriyormuş janta. iyide janta mı giriyon bizemi giriyon anlayamadım diyecektim adama :D

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istedikleri kadar macun astar ıvır zıvır yapsınlar,ilk sürtmede eskisine nazara cok kolay atıyor boyası ve kat kat fazlasıyla atıyor.
macunu kaldırıyorsun.orjinalinde astar macun olmadıgı için ciziliyor ama boyattıktan sonra cook dikkatli olman lazım yoksa üzülürsün.
verdiğin paraya yazık olur.
300 boyaya verceğine 500-600 e jant almak daha mantıklı bence