Jant boyama hakkında fikirleriniz...

onorom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar aranıza çok eskiden katılmama rağmen yeni yeni foruma dahil olabiliyorum. 2001 3K Corsa c comfort aracım var. Aracım gümüş gri... Yeni jant lastik takımı satın aldım ve elimdeki sac jantlar boşa çıktı. Onlara kışlık lastik takar kullanırım diye düşünüyorum. Fakat kışlıkları takmadan onları bir güzel boyayıp burada paylaşmak isterim. Ne renge boyayacağımı şaşırdım... Gri corsa'ya hangi renk güzel olur bilemedim... Sizin tavsiyelerinizi şiddetle bekliyorum. Görüşmek üzere...

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dış çemberinide arabanın gövde rengi göbeği ise güzel bir siyah farklı durur.

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saç jantları boyuyorsunuz anladığım kadarı ile bence siyah göstermez Gun Metal veya Bronz düşünün derim..

onorom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saç jantları boyuyorsunuz anladığım kadarı ile bence siyah göstermez Gun Metal veya Bronz düşünün derim..

Bronz bana da güzel olur gibi geldi... Nette gri corsaya örnek yakalasam bir fikir olur. Sizlerin fikirleri önemli. teşekkürler...

dış çemberinide arabanın gövde rengi göbeği ise güzel bir siyah farklı durur.

Dış çemberine gövde rengi yerine siyah beyaz dama kaplasam :) Bu fikirde güzel teşekkürler hocam. Şimdi bir hafta içinde arabayı komple boyaya sokucam. Usta yabancı değil onun dükkanda tırmalar dururum. Teşekkürler arkadaşlar...

Yeni fikiri olan arkadaşlar yazmaktan ne olur çekinmesin... Görüşmek üzere...

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendede gri Comfort var, :D aynen benimde saç jantların boşta ve kışın takmayı düşünüyordum, renk olarak parlak siyah en mantıklısı aslında, alternatif olarak gunmetalde tercih edilebilir.

onorom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendede gri Comfort var, :D aynen benimde saç jantların boşta ve kışın takmayı düşünüyordum, renk olarak parlak siyah en mantıklısı aslında, alternatif olarak gunmetalde tercih edilebilir.

Bugün yeni jantlarım ve lastiklerim geldi. :sulanma: Sac jantları araç boyaya girerken tekrar takıcam. Boya işleri bittikten sonra da göbek kısmını piano black veya gun metal jantın ofset çerçevesini de siyah beyaz damalı kaplama yapacağım. İyimi olur kötümü olur bakacağız... Onlara da kışlıkları atarız al sana mis gibi jant lastik stoğu... Nasıl olsa araç 3-4 sene daha bende...

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün yeni jantlarım ve lastiklerim geldi. :sulanma: Sac jantları araç boyaya girerken tekrar takıcam. Boya işleri bittikten sonra da göbek kısmını piano black veya gun metal jantın ofset çerçevesini de siyah beyaz damalı kaplama yapacağım. İyimi olur kötümü olur bakacağız... Onlara da kışlıkları atarız al sana mis gibi jant lastik stoğu... Nasıl olsa araç 3-4 sene daha bende...
Bende aynı sen gibi düşünüyordum, saç jantlara kışlık takacaktım, ama Konya'ya hiç kar yağmadı bu sene. :D

fatih_1987

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkide gümüş gri bak ben jantımı boyadım on numara oldu
kldzq.jpg

kldyh.jpg