İzmirdeki Kaza Bizden Biri mi Arkadaslar

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yarış halinde ve içkili olduğu söyleniyor zaten o dar yolda bu kadar kaptırmanın alemi de neydi anlamıyorum çıksalardı çevre yoluna ...:mad:

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
O yolda hız limiti 70 km ile sınırlandırılmış, öyle olmamış olsa bile meskün mahalin,otobüs ve münübüs duraklarının tam merkezi o mahalde sürrat yapmak felaket değil kazada olduğu gibi cinayettir. Aklını mantığını kullanamayan kişlilerin yüzünden çok canlar yanıyor.:(

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah yakınlarına sabır versin. Çok zor çok.

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah ölenlere rahmet yakınlarına sabır versin, ama o yolda nasıl gaza basıp yarışmaya çalışıyorlar resmen katillik o yolu baya kullanırım trafiği biraz yoğundur nasıl bir zihniyet orda yarışmaya çalışır.:mad:

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
aşırı sürat ve alkollü araç kullanırken kaza yapan ve ölen babam olsa acımam kimsea kusura bakmasın.Direksiyonda alkollü iken zaten 1-0 yenik durumdasın.Bedenin iradenin üzerinde.Birde sürat eklenince 2-0 .süratle birlikte zaten alkolden uyuşmuş beynin süratin verdiği rüzgarla iyice havalanıyor ve Sonuç ortada.Biraz sert oldu kusura bakmayın arkadaşlar.Bende alkol alırım ama alkollü iken mutlaka sağ ön koltuk benimdir.Sol değil.Sağlıcakla kalın

farkedermi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun :((((

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazanın oldugu yol o kadar darki arkadaşlar..Gündüz trafik gıdım gıdım ilerler..Alta tünel yapıldı üstü resmen iki araç yanyana anca gidiyor orada nasıl bir mantıkdır yarısmak hayret dogrusu...