İzmir-Manisa-Aydın Buluşması Olsa Nasıl Olur? :)

karamurat1735

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ocak sonları olmadığı sürece benim için her zaman ve mekan uygundur. Uygun oldukları zamanları herkes yazarsa zaman için bir plan çıkarılabilir diye düşünüyorum ya da anket de olabilir zaman ve yer için ayrı ayrı

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
9 ocak tarihine kadar her durum bana uyar. O tarihten sonra gelemeyebilirim.

LostCoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu başlığını yeni gördüm bu aralar pek foruma giremiyorum bende varım.

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Herkese merhabalar yeniden,

Bir kaç gündür işten güçten uğrayamadım foruma. Aşağıdaki linki kullanarak anketi doldurabilirseniz herkes için en iyi tarih ve yer çözümünü bulmaya çalışacağım :) Konuda bulunan arkadaşlara da PM ile geçeceğim anketi.

https://docs.google.com/forms/d/1X7HCeVRVKeb4kpvVD_Ssl-shSkKs8juYIGDR_c-rJSU/viewform

ANKET SONUÇLARINI ŞURADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

https://docs.google.com/forms/d/1X7HCeVRVKeb4kpvVD_Ssl-shSkKs8juYIGDR_c-rJSU/viewanalytics

Son düzenleme:

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
Yılbaşı yada ocak sonu yapalım ne dersiniz. Ankete göre şekillenir herşey

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Anket sonuçlarına göre 4 veya 12 Ocak en çok oyu almış. Yer olarak da İzmir merkez oy almış. Bir kaç gün daha bekleyelim oy atmayan arkadaşlar için ondan sonra kesinleştiririz :) Başka bir Opel forumun İzmir buluşmasının fotoğraflarını gördüm geçenlerde pek özendim :D

karamurat1735

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oy kullandıktan sonra belli olduğu için burada belirtmek istedim.4 ocak akşamı corsa c izmir olarak ve 12 ocak öğlen bir izmir modifiye forum sitesi (ismini yazmak doğru olmaz diye yazmıyorum) olarak buluşma var. Bu organizasyonlar daha erken kesinleştiği için bu tarihlerde olursa organizasyon, ben katılamayacağım. Ayrıca başlangıçta küçük çaplı bir buluşma olacak ise çok fazla vakit kaybetmesek ve aktif olmaya başlasak güzel olur (Sadece fikir :) ).

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Anket sonuçlarına herkes oy versin diye bekledim bayağı ve sanırım tamamlandı.

https://docs.google.com/forms/d/1X7HCeVRVKeb4kpvVD_Ssl-shSkKs8juYIGDR_c-rJSU/viewanalytics adresindeki sonuçlara göre 12 Ocak 2014, Forum Bornova en çok oy alan seçenek oldu.

İlk buluşma münasebetiyle akşam 18.00 gibi bir akşam yemeği ve çay tercih eder miyiz? Bu tarih kaç kişiye uyuyor acaba? :)