İzmir-Manisa-Aydın Buluşması Olsa Nasıl Olur? :)

karamurat1735

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gören sayısı azdır diye tahmin ediyorum. Ben bir konudaki yorumunuzu okurken imzanız sayesinde gördüm buluşmayı. Forumda da yeniyim ama bunu duyurabileceğimiz bir yer varsa oraya da yazsak?

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar forumu gerilere doğru tararsanız 2006 yılından 2010 yılına kadar Ege gölgesi olarak son derece aktif olduğumuzu görebilirsiniz (sabah kahvaltıları- Ayvalık turu- akşam yemek aktivitesi- asker uğurlaması vs.) ancak zaman içinde forum içinde bazı tatsız olaylar yaşanması, insanların evlenip çoluk çocuğa karışması sonucunda uzun zamandır bir aktivite yaşanmıyordu, bu yüzden böyle bir girişimin özlemi içindeyim ve her türlü destek veririm ancak iş durumumdan haftasonu akşam 6buçuktan sonra uygunum ayrıca önce birbirimizi tanımak amacıyla bir akşam çayı içmeyi tavsiye ediyorum.

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Gören sayısı azdır diye tahmin ediyorum. Ben bir konudaki yorumunuzu okurken imzanız sayesinde gördüm buluşmayı. Forumda da yeniyim ama bunu duyurabileceğimiz bir yer varsa oraya da yazsak?

Zaten konusu var ancak herkes rahat görsün diye imzama da ekledim, gelmek isteyen arkadaşlar da imzalarına eklerlerse çok hızlı yayılabilir :)

Akşam çayı mevzusu da olabilir bahsedildiği gibi, mekan ve tarih önerileri olan arkadaşları bekliyorum :) (benim planım günübirlikti ancak ilk tanışma çayı da uygun gibi :)

karamurat1735

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akşam çayı başlangıç için güzel fikir bence de. İşimden dolayı izmir için olduğu sürece zaman problemim yok benim

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Detaylar netleşsin, son olarak tüm üyelere yada yapabilirsem, mevcut bölgedeki üyelere mail ile bildirim de yapılır.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu buluşmayı ocak ayına kaydırıp 2014'e hoş geldin desek daha iyi olmaz mı? (sadece bir fikir)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Şirince ve Çiçekliköy fazla öne çıkınca eski havasından uzaklaşır gibi oldu, özellikle hafta sonu organizasyonlarında adamlar burunlarından kıl aldırmıyorlar. Ocak ayında kar durumları iyi olursa Salihli / Bozdağ / Allah diyen değişik bir alternatif olabilir, aynı şekilde Selçuk'da değerlendirilebilir. Başka alternatifler varsa paylaşın, değerlendirip son kararımız için oylayalım.