izmir de opelim.net üyelerine özel pasta cila

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Piyasada uygulanan fiyat politikasını anlamak gerçekten çok zor. İzmir'de 7 liradan 15 liraya kadar araç yıkayan yerler var. Araç temizliği konusunda ben de titizim. Çiğli'de oturduğum halde Karşıyaka ve 3 ncü sanayide araç yıkattığım çok olmuştur. Bir iki yıkamadan sonra (yani ayağımız alıştıkdan sonra) aynı kalitede hizmet alamayınca insan üzülüyor. İki sene boyunca 100 TL'ye boya koruma+rütüş yaptırıyordum (geçen sene dükkanı yıkılınca arkadaşın izini kaybettim). Yıkamacı piyasasında ortalama fiyat zaten 100 TL civarı olduğu düşünülürse bence promosyon amaclı olarak uygulanan fiyat normal sayılır, zaten devamlı ve herkese bu fiyatı uygulanmayacak. Yıkama hizmeti de iyi olursa en azından sürümden kazanır.

Ben de aynen sen gibi düşünüyorum Savaş Abi.:good:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Herkesi aynı kefeye koymak haksızlık ama aracımın tavan döşemesi, komle detaylı temizlik yapılırken tanınmış markalı bir yerde temizlendi sonuç arka camın orada 30 cm çapında bir yerde sarkma oluştu. Bu sarkma denen meret anında oluşmuyor, o nedenlede hemen hakkımızı arıyamıyoruz. Zaten ben pasta olayını sevmiyorum. Benim için cila+motor koruma yeterli. Halı temizliğinde garanti verirse (pedallar bölgesinde halının içine işleyen kısmi yağlanma mevcut) o zaman detaylı iç temizlik yaptırırım.

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim bildiğim kadarıyla servisle de konuşmuştum bu konuyu. Tavandaki kaplamayı iç kısımdaki kalıbına bağlayan tutkalımsı bir tabaka var. Bu tabaka da suyu görünce çözülüyor ve tavan aşağı düşüyor. Eğer temizlik sprey ile yapılırsa zaten sadece yüzeysel bir işlem olarak kalıyor. Kimileri de halı yıkama makinasıyla yapıyor bu işi ki sonucu siz tahmin edin artık:)

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok mu başka kimse, konu gerilerde kalmış belki de görülmemiştir.:)

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaştan ses çıkmadı bi ben varım sanırım bu uygulamayı yapacak yer ne tarafta?

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaştan ses çıkmadı bi ben varım sanırım bu uygulamayı yapacak yer ne tarafta?

O zaman bir liste yapmaya başlayalım artık. Hem yaptıracak diğer arkadaşlar için de fikir olur. Memnun kalırsak fiyat çok uygun çünkü. Yer ankara asfaltı üzerinde öilangaz var. onun içindeki yıkamacı. yarın uğrayıp bi tel. numarasını da alırım.

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1) Serdar GÜLER
2) Savaş MIHÇI
3) Salih ŞAYAN
4) Süleyman KARBULUT

1 kişi kaldı hadi bakalım:)

Son düzenleme:

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen bir numara al da toplam kaç kişi var?

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet yakın Egem'e. Eski Egem den bahsediyorum tabi. Ankara asfaltından Bornovaya doğru ilerlerken sağda kalıyor. Yeni yapılan köprünün hemen arkasında. Orkide yağ fabrikasına gelmeden hemen.