izmir de opelim.net üyelerine özel pasta cila

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar geçen hafta yeni bir yıkamacı ile tanıştım. Adam işini gerçekten özenle yapıyordu. Akşam saati olduğundan işleri bitince birazda muhabbet ettik. Opelim.netten bahsettim. Bize özel bir kampanya yapacak (5erli gruplar halinde olmamız şartıyla) . pasta cila+boya koruma+öncama ve farlara yağmur kaydırıcı ve bunun da yanında motor koruma (motor koruma yaptığı bir araca baktım gerçekten çok güzeldi.) hepsi opelim.net üyelerine özel 75 lira . Eğer detaylı iç temizlik istersek o da 75 lira. Würth veya 3M malzemeleri kullanacağını söyledi. Fiyat bana çok uygun geldi. Yaptıracak arkadaşlar varsa irtibata geçelim derim.

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 2 araç var arkadaşlarıma söyledim. Haber vercekler. Vakit bulsam hemen vericem aracı da. Hem eşim hem ben ikisini de günlük kullanıyoruz. bide eşimin arabasını yeni aldık Corsa'yı. Vermiyo bana km sini yükseltion sen die:)

opelciyim58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:):) hayırlı olsun

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat gayrt makul bende arkadaşlarla konuşayım vaktim de olursa yaptırabilirim ancak dediğim gibi biraz soruşturayım isteyen arkadaşlarım var mı diye

montana_1366

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat cok cok iyi

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankara asfaltı üzerinde milangaz varya onun yıkamacısı. Adam işine gerçekten de çok özeniyor.

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mekanı yeni açtıkları için reklam olsun istiyor, hemde katalog bastıracakmış. Eğer yaptırısam aracımı koyacak kataloğa.