izmir de opelim.net üyelerine özel pasta cila

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ata sanayine ve diğer yıkamacılara arabamı bırakırım arkama bakmam çünkü onlar esnaf ve esnaflığında ne olduğunu çok iyi biliyorlar ata sanayide arabamı yıkamaya bıraktım çalışanları belge verdiler aracın kilometresinden tutunda aracın üstünde ne var ne yok yazdılar.aynen yetkiliservis gibi tutanak tuttular.çünkü onlar esnaf bunlar gibi çalpulcu takımı değiller.
Ben aracımı uzun zamandır Ata Sanayide yıkatıyorum. Sahibi candan bir arkadaş üstelik muhabbetleri de güzel. Öyle artislik hareketleri falan da yok.

speeddevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende şöyle birşey diyim üçkuyular tarafında bir abim yeni mekan açtı oda kampanya yaptı 3M ve Megiuar's malzemelerini kullanıyoru ve 50 ytl'ye yapıyor bornavaya uzak düşenler oraya yaptırabilir

Yapılan işlemlerin resmini facebook grubunda görebilirsiniz

http://www.facebook.com/photo.php?p...ges/EVOLUTION-GARAGE-R/108370385865107?ref=ts

Detaylı bilgiyi facebook grubundan mesaj ile alabilirsiniz..

Tavsiye Ederim..! Yaptığı işleri Facebook grubunda görebilirsiniz..

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
savaş bey size katılıyorum, dediğim gibi ata sanayindekiler tam esnaf esnaflıktan öte müşterilerine çok saygılı ve terbiyeliler.neyse önemli değil bir tecrübe kazanmış olduk.

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vatandaş kendisi bilir. yaptığı iş ne kadar iyi de olsa tek başına yetmiyor malesef. İnsanlar biraz da dostluk arkadaşlık istiyor. Bu kadar toplanmışken bulalım ama başka biryer.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel iş çıkarması önemli ama bunun yanında güvende önemli kurumsallaşmamış yerlere bırakmamak lazım araçları sonuçta bir sorun çıktımı yapan kişi arkasında durmayacaksa olay farklı boyutlara taşınabiliyor

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bugün araba yıkattığım yerin sahibi ile konuştum, durumdan bahsettim senin arkadaşlarına 75 TL'ye pasta cila işini yaparım dedi. Normalde bu tür yerlerde pasta cila işi 100 TL civarı, arkadaşın karşısında bir yıkamacı daha var ve rekabet halindeler, indirim yapa yapa fiyatlatı 80 TL ye kadar çekmişler. Elbette bize atacağı 5 TL kıyak fazla bir şey sayılmaz. Günde iki araç alacak, isteyenlere aracı teslim aldığına dair fiş de verecek. Bu işin inceliklerini de konuştuk kullanacağı ürünler için yalan söylememesi hoşuma gitti. Kendi de dahil olmak üzere bu fiyatlarda iş yapanların orta kalitedeki ürünleri kullandığını söyledi.