İyilik Yap Kötülük Bul!

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Benim anlamadığım kaza yapan,pert olan bi arabanın yazlık lastiklerini neden istiyorlar ? Bence başka bi iş var içinde...

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adamın kafası pert arabası pert olsa nolcak?

o bulmuş zaten belasını hocam sen boşver..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ıyılıkten maraz dogar madem ıhtıyacın var neden gerı yolluysun dımı onlar onu paraya cevırceklerdı sende kargo ucretı cok gelınce tavır yapıp sana gerı yolladılar yazık kımseye ıylık yapmıycan baba en guzelı ;)

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boşver hocam sen insanlıgını yapmışsın vicdanın rahat etsin diye yollamışsın gerisi karşıdakinin karektersizliği kişiliksizliği

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakkınızda hayırlısı olsun.Üzülmeyin. Yapacak bir şey yok. Bu olaylar bizi yıpratsa da biz insanlığımıza kaldığı yerden devam edelim. Sizin adınıza üzüldm.İnsanlar üçkağıtçı olunca malesef kimseye güvenemiyorsunuz...

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
okurken sinirledim ben sizi düşünemiyorum bile. sizin yerinizde olsam açıp söverdim saydırırdım yada bir güzel döşerdim. insanlıkla alakası yok yapıyla alakası var, içinde tutup kendini sinir edeceğine yapıştır lafı karşındaki düşünsün. sonuç olarak istediğiniz para pul yada lastik değil , manevi olarak rahatlasanız yeter :)

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, bana yapılsa açar telefonu yumar gözümü, artık Allah ne verdiyse . . . Mantık alacak iş değil de benim aklıma farklı birşey geldi, araba pert olmadı ama satmaya kalktılar, alacak kişi yazlık lastiklerle istedi, e lastiklerde sende vardı, biraz kurnazlık yaptılar, 170 tl çok geldi.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Aracın kaza geçirdiğinden bile şüphelenilmeli!

Geçmiş olsun diyelim. Çok can sıkıcı bir durum...

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi dolap döndürdüler ama ne yaptılar anlamadım. daha verecekleri adrese aracın yedek lastiğini ve yedek anahtarını yollayacaktım aracın. onları arabayla veremedim çünkü memlektte kalmıştı. biraz zor alırlar artık. ne insanlar var.