İyiki Almışım Astra J'mi Helal Olsun-İşte bu bee Topiği

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt: İyiki Almışım Astra J'mi Helal Olsun-İşte bu bee Topiği

albertxx link' Alıntı:
Bugün yeniden kendine hayran etti düldül :) Bugün ufak bir boşluk buldum  3km kadar bir mesafe. Bayadır basmıyordum biraz basıyım dedim 180 yaptım sonra önüm kapandı neyse asıl önemli olan mükemmel yol tutuşu sert bir viraja rağmen savurmaması tabi diğer konu elektro servo direksiyon. 180e gelince baya sertleşip çabuk çevirip savrulmayı engelliyor helal olsun :)
geçen gün bende keskin bir viraja girmiştim gercekten o direksiyon tepkisi yol tutuşu beni mest etti o an icimden olay budur dedim kendimce farklı c segmenti araclar kullandım virajlarda hiç biri astra kadar güven vermedi gercekten helal olsun opel yol tutuşta on numara

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
geçen gün bende keskin bir viraja girmiştim gercekten o direksiyon tepkisi yol tutuşu beni mest etti o an icimden olay budur dedim kendimce farklı c segmenti araclar kullandım virajlarda hiç biri astra kadar güven vermedi gercekten helal olsun opel yol tutuşta on numara

Aynen kim sürdüyse aynısını dedi. Wv grubu fetişisti arkadaşım bindi dedim bas dön keskin viraj vardı yok tutmaz yolu vs dedi hiç çizgiden kaymadı araba :) Gurur duydum çok iyi tercih yapmışım. Ayrıca sport direksiyon gerçekten mükemmel :)

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

albertxx link' Alıntı:
Aynen kim sürdüyse aynısını dedi. Wv grubu fetişisti arkadaşım bindi dedim bas dön keskin viraj vardı yok tutmaz yolu vs dedi hiç çizgiden kaymadı araba :) Gurur duydum çok iyi tercih yapmışım. Ayrıca sport direksiyon gerçekten mükemmel :)
makyajsiz dreksiyonum olsada sport direksiyonu gercekten guzel  ;D

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yol tutuşu mükemmel gerçekten,  yüksek hızda viraja girmek artık bir tutku oldu bende. Yere o kadar sağlam basıyorki insan hep yüksek hızda viraja girmek istiyor.  011zaa

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

harunhoca link' Alıntı:
Yol tutuşu mükemmel gerçekten,  yüksek hızda viraja girmek artık bir tutku oldu bende. Yere o kadar sağlam basıyorki insan hep yüksek hızda viraja girmek istiyor.  011zaa
140-160'la rahatlıkla viraja giriyor MAşALLAH :)) ESP'nin etkilerini hissettiğim an havalara uçuyorum :D

kontplus1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kontplus link' Alıntı:
Yer Cunda adasında bir tepe dönüş saatlerine yakın Astra J aşkı artınca fotosunu çekmek istedim sonuçta hem J hemde manzara ikilisi iyi geldi bizlere oh be dedik.

Maşallah, güzel günlerde kullanın

kontplus1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler.,
Önümüzdeki hafta kaporta işi mevcut son İstanbul dolu sağanağından maalesef nasibini alarak ufakta olsa kaportada zedelenmeler oluşmuştu. Kaskodan yapılacak inşallah eskisine yakın bir düzeltme yapabilirler.
Onun dışında J hayattır.