İyiki Almışım Astra J'mi Helal Olsun-İşte bu bee Topiği

bethesda1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İyiki Almışım Astra J'mi Helal Olsun-İşte bu bee Topiği

Herşey iyi güzelde şu tıkırtılar biraz moral bozuyor

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

bethesda link' Alıntı:
Herşey iyi güzelde şu tıkırtılar biraz moral bozuyor

Aracımı aldıktan sonra ilk 10.000 km'de bariz tıkırtılar vardı. Emniyet kemer mandalı, soketi, ön gösterge paneli ve özellikle burç başlarından lokurtular dayanılmayacak gibiydi. Servisteki ufak uygulamalar sonrasında bu sesler tamamen kesildi... Ufak silikon ve sünger uygulamaları yaptılar. On takımlardaki lokurtular için de odak'ın uyguladığı gres yagı gibi bir şey kullandılar. Maşallah aracım 42.000km de tıkırtı mıkırtı yok şimdilik.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

türk_187 link' Alıntı:
011zaa Arkadaşlar aracımı 12 martta teslim aldım.. neredeyse bir ay oldu. ve bu bir aylık süreçte hergun "iyiki almışım aracımı helal olsun bee.. işte bu araç benim aracım bee" demekteyim.. elbette, araçlarımızda ufak tefek sorunlar olabiliyor ama hiçbir şey bendeki bu durumu değiştirmiyor...

Bu topikte aynı duyguları paylaşan arkadaşların nedenlerini paylaşalım....
ben başlıyorum  011zaa

- aracın içine bindiğimde kendimi kral koltuğunda hissettiğim için
- aracın tasarımı göz aldığı için
- trafikte bütün gözlerin üzerimde olduğu için
- performansı beklentimden daha iyi olduğu için
- oturunca koltuklar insana hoşgeldin dercesine sarılıyor hissi verdiği için
- aracın iç ve dış tasarımının uyumlu ve simetrik olduğu için
- dizel olduğu için

ve diğerlerini daha sonra paylaşacağım. şimdilik benden bu kadar

iyiki almışımAstra J'mi, helal olsun verdiğim para, işte bu araba benim arabam....  14alkiss

Bu topiği açalı tam 3 sene geçmiş üzerinden... Ve katettiğim 42.000 km nin her anında ( dizel partikül filtresi doldu  walll  sürüşe devam uyarısı dışında  ) her kilometresinde büyük zevk aldım. Verdiğim para kuruşuna kadar helal olsun. Yol tutuşu, yakıt tüketimi, konforu, gece sürüş zevki, iç ambiansı ve diğer bir çok özellikleriyle iyi ki de almışım astramı bee... koskoca tam üç yıl geçmiş üzerinden vay beee..... özellikle iki sene önce yaz tatilimizin son gününde otelden ayrılmamız dalyan'dan Kırşehir'e yola çıkmamız gerekiyordu ve ben çok hastaydım. O uzun yolda aracım beni hiç yormadı ve o gün gerçekten Astra J'nin ailemizin bir parçası olduğunu anladım. Teşekkürler OPEL okkk special_Yeah special_Yeah

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türk_187 link' Alıntı:
Bu topiği açalı tam 3 sene geçmiş üzerinden... Ve katettiğim 42.000 km nin her anında ( dizel partikül filtresi doldu  walll  sürüşe devam uyarısı dışında  ) her kilometresinde büyük zevk aldım. Verdiğim para kuruşuna kadar helal olsun. Yol tutuşu, yakıt tüketimi, konforu, gece sürüş zevki, iç ambiansı ve diğer bir çok özellikleriyle iyi ki de almışım astramı bee... koskoca tam üç yıl geçmiş üzerinden vay beee..... özellikle iki sene önce yaz tatilimizin son gününde otelden ayrılmamız dalyan'dan Kırşehir'e yola çıkmamız gerekiyordu ve ben çok hastaydım. O uzun yolda aracım beni hiç yormadı ve o gün gerçekten Astra J'nin ailemizin bir parçası olduğunu anladım. Teşekkürler OPEL okkk special_Yeah special_Yeah
֜ç yıldır kullandıktan sonra hala bu düşüncelerde olup aracınızdan memnun olmanız son derece güzel. Bizler henüz astralarımızı alalı 6-7 ay oldu ve sizinki gibi dizel değil. şahsen ben de aracımın her şeyinden memnunum. Duruşu, gidişi, donanımları, teknik özellikleri, yol tutuşu ve güven vermesi ile göz dolduruyor. Böyle bir konu açmanız da bence isabetli olmuş, gönlünüze sağlık ne diyeyim.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

Size biraz komik gelecek ama size yakın zamandaki bir anımı anlatmak istiyorum. Yeni çıkan 136 beygirlik 1.6 motor dizel seçeneğine geçmek istedim. Almışken neden cosmo olmasın neden sunroof neden navi olmasın derken fiyat nereden baksanız 2011 mercedes c180 fiyatına ulaştı. Ben de rotamı mercedes'e çevirdim. Forumlarda harcanan saatler, izlenilen test suruşleri ve değerlendirmeler derken bir bakmışım AMG pazarlığı yapıyorum. Bir aracı gozume kestirmiştim artık. Ancak kıraç youndaki mercedes'te bir test edeyim dedim. Aracın içine binmem ile inmem 30 saniye surmedi. Astrama tekrar bindigimde aracımın ne kadar ferah olduğunu, ne kadar sportif ve ne kadar guzel bir araç olduğunu gordum. İşte astra boyle bir araç. Bir de yeni motor ile gerçekten sınıfında onde gelen bir araç haline geldiğini unutmamalıyız.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türk_187 link' Alıntı:
Size biraz komik gelecek ama size yakın zamandaki bir anımı anlatmak istiyorum. Yeni çıkan 136 beygirlik 1.6 motor dizel seçeneğine geçmek istedim. Almışken neden cosmo olmasın neden sunroof neden navi olmasın derken fiyat nereden baksanız 2011 mercedes c180 fiyatına ulaştı. Ben de rotamı mercedes'e çevirdim. Forumlarda harcanan saatler, izlenilen test suruşleri ve değerlendirmeler derken bir bakmışım AMG pazarlığı yapıyorum. Bir aracı gozume kestirmiştim artık. Ancak kıraç youndaki mercedes'te bir test edeyim dedim. Aracın içine binmem ile inmem 30 saniye surmedi. Astrama tekrar bindigimde aracımın ne kadar ferah olduğunu, ne kadar sportif ve ne kadar guzel bir araç olduğunu gordum. İşte astra boyle bir araç. Bir de yeni motor ile gerçekten sınıfında onde gelen bir araç haline geldiğini unutmamalıyız.
Mercedesten inip astraya bindiniz ve işte bu be dediniz, doğru mu anladım? Biraz abartılı mı olmuş sanki  kahka536

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Mercedesten inip astraya bindiniz ve işte bu be dediniz, doğru mu anladım? Biraz abartılı mı olmuş sanki  kahka536
Valla abartmamış arkadaş. 2013 dolu bir astrayı  2010-2011 c180'e deee iiişşş meeeem  011zaa

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hangi araca binersem biniyim aklım hep arabamda. O derece bağlıyız birbirimize 

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türk_187 link' Alıntı:

Seni tekrar görmek güzel  greatt

.. ama başlık içimi burktu çünkü bugün Astra mdan ayrıldım, neyse ki yerine onun özelliklerine artılar katacağını umduğum Insignia yı tercih ettim!

Ben de 3 ve C serisi denedikten sonra Astra ile Ankara dan dönerken yoldaki keyfine bakıp "bu aracı verip de üzerine 100.000 daha eklemeye değmez" demiştim, bu detay da Insignia tercihimde etkendir.