İyiki Almışım Astra J'mi Helal Olsun-İşte bu bee Topiği

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İyiki Almışım Astra J'mi Helal Olsun-İşte bu bee Topiği

HER GÜN BAKIYORUM ARACIMA YANİ SEVMEMEK ELDE DEĞİL DÜNYA MALINA BU KADAR BAĞLANMAK DOĞRU OLMAZ ŞÜPHESİZ AMA ASTRA BİR BAŞKA m34444 Bir de anlamadığım şekilde aracın performansı artmaya başladı son zamanlarda henüz ilk bakımada gelmedim ama bunun sevinci var üzerimde okkk

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracımı alalı 38 gün oldu ve 2950 km. deyim. Bu,  -son üçü sıfır olmak üzere- 13. aracım. Diğer sıfır araçlarım honda idi (2007 city ve 2009 civic) ve onlardan da memnundum. Ancak Astrayı bir başka sevdim. Gerek dış dizaynındaki sporumsuluk, gerek iç görsellik, gerek kokpit tasarımı hala ilgimi çekiyor ve beğeniyorum.  Hondada olmayan ne var bu araçta derseniz görsellikteki üstün fark haricinde iki önemli hususu hemen söylerim size: 1- Yol tutuşundaki mükemmellik, 2- AFL denilen harika far sistemi. Gerisi olsa da olur olmasa da olur. Honda ile yüksek hızlarda giremediğim virajlara  astrada 160-170 km ile çok rahat ve güvenle girebiliyorum ve o zaman işte bu be diyorum. Bir de ıssız orman yollarında veya şehir dışında sakin yollarda seyrederken geceleri zaman zaman gelen araçlar esnasında uzunları açıp kapaması yok mu, farların açısını virajlara göre evirip çevirmesi yok mu, yol, sokak lambası araç ve yaya trafiğini dikkate alarak ışık hüzmesini ayarlaması yok mu işte o zaman budur diyorum. Sport-cosmo arasında verdiğim farka kesinlikle değer. İmkanı olan arkadaşların sportu değil cosmoyu tercih etmelerini şiddetle öneririm.

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Neden astrayı aldığım bu resimde belli oluyo sanırım :D

Yıkamacıda ki a3 sahibi gencin bozulup içeriye gitmesine her ne kadar üzülsemde halktan gelen tepkiler bu napıyım  011zaa

Bu arada merakla bakan çocukları tanımıyorum torpil yok  005hihih

mahogany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:) afl de uzundan kısaya otomatik geçmesindeki his tarif edilemez...

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.5tonluk aracı 1.3 motor koyup hem düşük yakıp hemde istendiğinde 200km leri bile geçebildiği için seviyorum(Bizzat denedim :)) Ayrıca o turbo ıslığı yok mu özellikle 2.viteste bayılıyorum ona :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Valla ben 70.000+ arabaları çok gaza getirdiği için seviyorum arabamı. Geçen yine 1.16 tokatladım, adamın ağzı köpürdü. (:)

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Valla ben 70.000+ arabaları çok gaza getirdiği için seviyorum arabamı. Geçen yine 1.16 tokatladım, adamın ağzı köpürdü. (:)
Yaktığın benzine yazık 1.16 da neymiş  011zaa