İşte Saddam Hüseyin in İdam Anı

senolbilgin74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
assak apoyu zaten dünya ayağa kalkar. inasan hakları diye... o kadar masum halkın Türk askerinin hakkı nertde

palermo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adamlar apoyu bize teslim ederken , asamamak sartini kostular ..devlette asmiyor , sirf bu cani yuzunden anayasadan idam hukmunu kaldirdilar.:mad:

Astra 1.7CDTI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amerika büyüttü saddam yaptı, katliamlarına cephane sağladı,işi bitti şimdi de öldürüyor...

murry666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senolbilgin74' Alıntı:
birkaç sene sonra apo uu salıp da parti başkanı yapmazlarsa sasmamak lazım.Elin amerikalısı Saddamı asıyor astırıyor biz apo denen iti domuz gibi besliyoruz........

+100000:good:

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Apoyu verseler şahsen idamını tekbaşıma gerçekleştirebilirim. Ama Saddam idamın ne kadar yanlış olduğunu ortaya koydu. 3 gün öncesine kadar tek bir taraftarı yokken idamından sonra kahraman ilan edildi. Apoyuda assak emin olunki durum bundan daha beter olacaktır. Irak iç savaşa gidiyor. Hemen yanı başımızdaki bir ülkede iç savaş çıkması bizim için pekte hayırlı olmayacaktır. Bence Türkiye Amerika asker istediğinde göndermeliydi. Hiç değilse sınırlarımızın diğer tarafına geçmiş ve güvenliğimiz garanti altına almış olurduk. Kuzey Irakta bugün Türk askeri olsaydı PKKyı bile bitirmiş olabilirdik.

palermo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama bu pahaliya mal olurdu .. bu sefer irakta olen american askerleri degil bizim askerlerimiz olabilirdi .. allah korusun

Neutral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzak kaldım bi kaç gündür konuya. ama üzüldüm açıkçası bayramı görmeden astılar adamı :(

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler ben tabiiki saddama suttençıkmış akkaşık demiyorum....zulum makınasıydı......yanlız 30 sene o topraklarda kanla birliği beraberliği sağladı bence olay bu....rejim karşıtlarını etnik koken gozetmeden yok etti...........
ulkesinde birlik sağladı fakat yanlışı iran savaşıydı sonra battı.zaten amerikayı arkasına alan batmaya mahkum

AMERİKALILAR BENCE ÇOK AKILLILAR , SUNNİLER İÇİN BİR KERBELA BENZERİ OLAY YARATTILAR VE BUNUN ETKİSİ GİTTİKÇE GİDER.............BUTUN ALEMI BIRBIRINE KIRDIRIYOLAR İŞTE amaçları ayrılık yaratmak

kenan_okur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
duyduğumda inanın kanım dondu, çok üzüldüm, hala etkisinden kurtulmuş değilim, hayvanca, açıkçası saddamı asanlar bilsinki saddam efsane olmuştur. Mazisinde her ne olursa olsun, ağzından son çıkan kelime her şeyi anlatıyor (bu tabi benim fikrim) biz müslümanlara mesaj verircesine, heleki kurban bayramının arefesinde yapılan bu aşağalık meydan okumayı her şekilde kınıyorum, oysa ki affetmek en büyük erdemlerden biri değilmiydi, demekki onu asan caniler ve coniler erdem ve insanlıktan yoksun kişilerdir.
Unutulmamalıdır ki;

Allah'ı, sakın elçilerine verdiği sözden dönen sanma. Gerçekten Allah Azizdir, intikam sahibidir.

Yerin başka bir yere, göklerin de (başka göklere) dönüştürüldüğü gün, onlar tek olan, kahhar olan Allah'ın huzuruna çıka(rıla)caklardır.

O gün suçlu-günahkarların (sıkı) bukağılara vurulduklarını görürsün.

Giyimleri katrandandır, yüzlerini ateş bürümektedir.

(Bu azap,) Allah'ın her nefsi kendi kazandığıyla cezalandırması içindir. Şüphesiz Allah, hesabı pek çabuk görendir.

Ibrahim Suresi 47/48/49/50/51

"Nerede olursanız olun, tahkîm edilmiş yüksek kalelerde bile bulunsanız ölüm sizi bulur"
Nisa: 78

Ekli dosyalar

• ai185.gif
    ai185.gif
    500 bayt · Görüntüleme: 8