istanbullu kimler var?

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman hacı melita,fener deme bana da :D valla çok sıkılıyorum ordan artık 2 senedirde gitmiyorum...benim aklıma çamlıca geldi karşıdan gelenler içinde hemen köprü ayağın da ama ortak karar etiler çıkarsa paşa paşa gideriz :)

o zmn ben senin arkandan giderim.çamlıcayı bilmiyorum:)bi kere gittim onu da nası buldum anlamış değilim:Dben hala daha nargile olarak melitayı tanıyorum, bi de taxim kallavi canlı portakal.başka yerlerde olabilir aklıma direk buraları geliyor artık:D:Dbaşka güzel önerileri olan warsa yazsın herkes.karting fln da olabilir:)...

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bu iş iyi olur belki habitat 2008 olabilir yakında

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zmn ben senin arkandan giderim.çamlıcayı bilmiyorum:)bi kere gittim onu da nası buldum anlamış değilim:Dben hala daha nargile olarak melitayı tanıyorum, bi de taxim kallavi canlı portakal.başka yerlerde olabilir aklıma direk buraları geliyor artık:D:Dbaşka güzel önerileri olan warsa yazsın herkes.karting fln da olabilir:)...

ozaman bir başlık açalım yada konu içerisinde anket tarzı birşeyler vs vs vs .... herkes gelebilceği yerler hakkın da fikirlerini yazsınlar daha iyi olur birde kim gelir kim gelmez öğrenmiş oluruz :rolleyes: çamlıcada basit aslında nargilesi de güzeldir :) ama illaki karşı derseniz ozaman mekanlar size ait ben karışmam çünkü bilmiyorum :)

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ozaman bir başlık açalım yada konu içerisinde anket tarzı birşeyler vs vs vs .... herkes gelebilceği yerler hakkın da fikirlerini yazsınlar daha iyi olur birde kim gelir kim gelmez öğrenmiş oluruz :rolleyes: çamlıcada basit aslında nargilesi de güzeldir :) ama illaki karşı derseniz ozaman mekanlar size ait ben karışmam çünkü bilmiyorum :)

bi konu açmak gerekir kim gelir kim gelmez neresi uygun olur belirlemek gerekir:)

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya nargile diyince Tophane'den baska bi yer gelir mi hiç akla?? teessüf ederim arkadaşlar..

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tophane eski tophane değil nereye gitsem nargilesi iki dakka da yanıyor:)isterseniz cafe istanbulda tanıdık war tophanede.konu açtım anketler bölümüne.cuma cumartesi akşamı mesela ne dersiniz...

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca tophane eskisi gibi diğil bilginiz olsun.ondan çok daha güzel nargile yapan yerler var...

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler ozaman anket yapalım madem öyle bi toplanalım ama sağlam olsun sizce ona göre yöneticilerle konuşmak gerek